PAYLAŞ

Manken Özge Ulusoy, 6 yıl sevgili olduğu iş adamı Hacı Sabancı’dan ayrılığının ardından ilk kez konuştu. Ulusoy, “Ayrıldıktan sonra çok ağladım” dedi.

İş adamı Hacı Sabancı ile altı yıllık ilişkisi kısa süre önce noktalanan manken Özge Ulusoy, sessizliğini bozdu. Ulusoy “Bitti, çünkü tükendi.Bu hikayede benden bir külkedisi yarattılar. Sınıf farklarına inanmıyorum. Herkesin insan olduğunu ve saf sevgiyle hareket ettiğini düşünüyorum.” dedi. Ayrılığın ardından çok ağladığını belirtti.

“7500 EURO’LUK ODALARDA KALDIĞIMIZ YAZILDI”

Özge Ulusoy, “Hacı Sabancı’yı hiç sevmedi” iddialarına şöyle yanıt verdi: Bizim ilişkimiz altı yıl sürdü; sevgi olmadan mümkün mü bu? Normal bir sevgili ilişkisi yaşadık, doğum günlerimizde normal hediyeler aldık. Oysa her şey abartıldı. Gecesi 7500 euro’luk odalarda kaldığımız yazıldı. Ekstrem bir şey yaşıyormuşuz gibi gösterildi, ilişkim yanlış yere çekildi ve ben çok yoruldum.

ULUSOY: ÇOK AĞLADIM, BİLDİĞİM KADARIYLA ALDATILMADIM

Ulusoy ayrıldıktan sonraki süreç için, “Ayrılık, bizim ortak kararımızdı. Tabii ki çok üzgündüm. Çok ağladım… Çok sevdiğim bir insandan ayrıldım ama doğru olan buydu. Bildiğim kadarıyla hiç aldatılmadım.” dedi.

OKU ➤  Burcu Esmersoy'un Mutlu Halleri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın