PAYLAŞ

Gökova Körfezi’ndeki depremin ardından Bodrum’da tatil programını değiştirmeyen manken Özge Ulusoy, “Bodrum testten geçti. Gördüğünüz gibi bu şiddetteki depremde bile kimsenin burnu kanamadı. Kimsenin çekinmesine gerek yok, gelsinler Bodrum’da tatilin tadını çıkarsınlar” dedi.

Merkez üssü Muğla’nın Bodrum ilçesi açıkları olan 6.5 büyüklüğündeki depremin hemen ardından tatil için kente gelen Özge Ulusoy, Torba Mahallesi’ndeki Nikki Beach Club’ta tatilin tadını çıkardı.

Zaman zaman yürüyüş ve spor yapan zaman zaman da Kitap okuyarak dinlenen ünlü manken ve sunucu, “Bodrum testten geçti. Gördüğünüz gibi bu şiddetteki depremde bile kimsenin burnu kanamadı. Konaklama tesisleri dahil yerleşim yerlerinde hiçbir zarar yok. Kimsenin çekinmesine gerek yok, gelsinler Bodrum’da tatilin tadını çıkarsınlar” şeklinde konuştu.

Depremin hemen ardından Bodrum’a geldiğini belirten Ulusoy, “Herkese tüm Türkiye’ye geçmiş olsun diyorum. Çok şükür can kaybı olmadan atlattık, Kos’ta can kaybı varmış. Allah rahmet eylesin ama ben depremin ertesi günü buraya geldim. Turizm sezonu zaten çok kısa sürüyor. Yaz turizmi açısından cennet ülkemize şans vermek, destek olmak gerekli. Çok şükür kötü bir şey olmadan atlatıldı. Biz geldik çok da keyifli tatil yapıyoruz. Biz uçaktan iner inmez bir tane ufak deprem hissettik ama yetkililer de giderek azalacağını açıklıyor. Gelmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla gelebilir” ifadelerini kullandı.

 

OKU ➤  Seda Sayan Yaşını Küçültmek İçin Dava Açtı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın