PAYLAŞ

BEĞENİ YAĞMURU

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’nin bu sabah yaptığı paylaşım beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Buradan ikiz annelerine saygılarımı gönderiyorum! Onlar bir üst level, net! Hepinize sevgiler!

Özge Özpirinçci fotoğrafın altına şunları yazdı:

Selam! Benim adım Özge! Teyzelerimin kızları, kardeşim bildiğim kuzenlerimin cocukları var! Kenan ve Aren (dünyaya geliş sıralarıyla…)

İkisini de görmek istediğim kadar göremiyorum.

Her gördüğümde daha da büyümüş oluyorlar ve bu beni delirtiyor! Onları canımdan parçalarmışcasına seviyorum.

Anneler çocuklarını ne kadar seviyor tahmin bile edemiyorum tabii ki…

Buradan ikiz annelerine saygılarımı gönderiyorum! Onlar bir üst level, net!

Hepinize sevgiler!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986, İstanbul, Türk oyuncu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.

Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada’yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tv’de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun’da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.

Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli’nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

OKU ➤  Testerlardaki tehlikenin farkında mısınız?

Ayrıca 2010 ‘da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer’i canlandırdı.

ATV’de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul’da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır.. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır. 29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42.Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Özel hayatı
12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında karşılıklı karar vererek ayrılmışlardır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın