PAYLAŞ

Seren Serengil ile Özay Bakır’ın geçtiğimiz yıldan bu yana evlilik yolunda ilerleyen ilişkileri sona erdi. Sürpriz ayrılık kararını duyuran isim Seren Serengil oldu.

Ünlü sunucu, “Kulağıma gelen bir takım söylentiler yüzünden, aslı astarı olup olmadığını araştırma gereğini dahi hissetmediğim buna mahal veren erkek arkadaşım Özay Bakır ile yollarımı ayırma kararı aldım. Güvenimin sarsıldığı bu ilişkinin bitmesi her ikimiz içinde hayırlısı olandır. Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim” ifadelerini kullandı.

Özay Bakır: Kirli Bir Hata Yapmadım

“VİCDANIM BİR BEBEĞİN GÜLÜŞÜ KADAR TERTEMİZ”

Özay Bakır da instagram hesabından ‘Kırmayın, incitmeyin. Saygı ve sevgilerimle’ başlıklı bir açıklamada bulundu. 35 yaşındaki şarkıcı, “Kol kırıldıysa yen içinde kalacak. Benim kendime yakıştırdığım budur. Şükür ki hayatımda hiçbir zaman birileri tarafından affedilmeyi gerektirecek kirli bir hata yapmadım. Vicdanım bir bebeğin gülüşü kadar tertemiz. Katlanamayacağım mesnetsiz ve tıynetsiz iftiralar olmadıkça duruşumu koruyacağım. Mesleğim gereği göze aldığımın dışında özel hayatımdan kaynaklanabilecek içeriği boş ün, şan, şöhret gibi zırvalardan elimden geldiğince uzak durdum, bugün de reddediyorum. Sadece bu durumdan ötürü beni takip ediyor olan hanımefendilerden ve beyefendilerden takibi bırakmalarını rica ediyorum.Bu ruhum bu camianın iftira çarklarına ve dedikodu çemberine ait değildir” mesajını yayınladı.

Özay Bakır: Kirli Bir Hata Yapmadım

OKU ➤  Survivor'ın kanalı değişti. Bu akşam nerede yayınlanacak?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın