PAYLAŞ

2 milyon 619 bin gişe ile Türkiye’nin en çok izlenen filmleri arasına giren Organize İşler’in devam filminin çekileceğinin müjdesini veren Milliyet Yazarı Ali Eyüboğlu, Demet Akbağ’ın da bu habere çok sevindiğini aktardı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Organize İşler filmi, dev kadrosuyla dikkat çekmişti. Filmde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Ersin korkut, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Özgü Namal, Ebru Akel ve Berrak Tüzünataç gibi isimler rol almıştı.

Eyüboğlu, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan’la olan diyalogunu şöyle anlattı:

Ali’ce’yi takip edenler bilir, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmini tek geçtiğimi… 21 Aralık 2016 tarihli yazımın başlığı “Erdoğan, Organize İşler’in devamını çekmeli”ydi…
Demet Akbağ’ın Beşiktaş Kültür Merkezi’nde (BKM) sahnelediği “Bir Demet Muhabbet”i izlemeye gelenler arasında Yılmaz Erdoğan da vardı.
Demet Akbağ, barkovizyondan mini bir bölüm gösterdiği “Organize İşler” filmiyle ilgili, “İstanbul’u da bu film sayesinde gördük. Yalan mı? 50 kere seyrettiğim halde bu filmi televizyonda görünce oturup yine izlerim” dedikten sonra seyircilere sordu:

“Çok güzel film değil miydi?”

Demet Akbağ’ı izlemeye gelenlerden alkış tufanı kopunca, “Organize İşler”in devamının çekilmesini isteyen biri olarak fırsatı kaçırmadım.
“Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” dercesine, niye devamı gelmiyor dedim Demet Akbağ’a…
O da, “Hazır kendisi buradayken sor” diyerek topu Yılmaz Erdoğan’a attı… Erdoğan’dan gelen yanıt, “Organize İşler” filmini sevenler için müjde gibiydi:
“Var, var, bir planım var… Pazar günü matinede açıklayacaktım… Yoksa basından önce sana söylemek isterdim.”
Bunun üzerine Demet Akbağ, “Ay Yılmaz çok sevindim” dedi.

OKU ➤  Tarkan, Fizy'nin yeni yüzü oldu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın