PAYLAŞ

Onur Saylak’tan Vınn Turizm! İkiz çocukları olan oyuncu çift Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın bir süredir evliliklerinde sorun yaşadıkları konuşuluyor.

Bugüne kadar özel hayatına dair açıklama yapmayan Tuba Büyüküstün gibi Onur Saylak da boşanmayla ilgili sorular karşısında sessiz kalmayı tercih ediyor.

“İYİ AKŞAMLAR” DEDİKTEN SONRA UZAKLAŞTI

Bir partiye tek başına katılan ünlü oyuncu, boşanma haberlerine cevap vermedi. Saylak “Tuba Hanım’la evlerinizi ayırdığınız söyleniyor” diyen gazetecilere “İyi akşamlar” dedikten sonra hemen aracına binip kaçtı.

SAC BAKIM MARKASI PANTENE,MERVE HASMAN ILE BIR CALISMAYA IMZA ATTI.HASMAN;TUBA BUYUKUSTUN VE BURCU KARA GIBI UNLU KADINLARI FOTOGRAFLADI.BU CALISMANIN SEREFINE VERILEN PARTIYE;BUYUKUSTUN’UN KAPRISLERI DAMGA VURDU. DIGER PANTENE KADINLARI ILE BIR ARAYA GELMEYEN UNLU OYUNCU;ESI ONUR SAYLAK’LASOHBET ETTI.TOPLU FOTOGRAFADA “KIMSEYLE YAN YANA GELMEK ISTEMIYORUM” DIYE GIRMEYEN TUBA BUYUKUSTUN,UZUN ISRARLAR SONUCUNDA INADINDAN VAZGECTI.

Maya ve Toprak adında ikiz kızları bulunan 6 yıllık evli çiftin, boşanmak için avukatlarına vekalet verdiği ve hatta mal taksimi yaptıkları bile konuşuluyor.

Bir de Dubaili bir üçüncü kişiden söz ediliyor.

İşin içinde ‘yasak aşk’ da varmış hani…

Kıvanç Tatlıtuğ’la aynı dizide oynayan güzel oyuncu için Tatlıtuğ’un kadın hayranları, “Ben de onunla aynı dizide sevgiliyi oynasam ben de boşanırdım” diye esprili yorumlar da yapıyor.

Tuba Büyüküstün (d. 5 Temmuz 1982, İstanbul), Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başladı. 28 Temmuz 2011 tarihinde Paris, Fransa’da kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlendi. 19 Ocak 2012 tarihinde ikiz kızlarını dünyaya getirdi. Kızlarına Toprak ve Maya isimlerini verdi.
OKU ➤  Polemik! Türkan Şoray'dan şarkıcı olur mu?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın