PAYLAŞ
Sevgililere özel poz

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’den sevgililere özel poz

ATV’de yayınlanan ve bu akşam 6. bölümü yayınlanacak olan ‘Ölene Kadar’ dizisinde başrol oynayan Engin Akyürek ve Fahriye Evcen, Sevgililer Günü için objektif karşısına geçti.

İlk bölümden itibaren birbirlerinden kaçırdıkları bakışları ve heyecandan atan kalp atışlarıyla izleyenleri ekran başına kilitleyen Dağhan ve Selvi’nin elleri, bu akşamki bölümde birleşecek.

Kimsin sen Selvi? Yüreğimin tetiğini indiren kim?

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan “Ölene Kadar” Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda.

OKU ➤  O.F.S sinema okulu açıldı

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Ender’in tehditlerini duyan Dağhan, Selvi’nin kendisinden gizlediği bir şeyler olduğunu düşünür. Ve bunun peşine düşer.

Ender’in diri diri mezara gömmek istediği üçüncü kişi kimdir?

Selvi kimi korumak için Ender’le işbirliği yapmıştır?

Daha da önemlisi kimdir Selvi?

Dağhan’ın kalbine aşk ateşi düşüren bu kadın, gerçekte ne saklamaktadır?

Öte yandan Dağhan’ın kendisine adım adım yaklaştığını gören Ender, bir an evvel ondan kurtulmak için korkunç bir olaya imza atar.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın