PAYLAŞ

Şovmen Okan Bayülgen’den tuzlama hareketiyle dünya çapında ünlü olan Nurset’e ağır eleştiri…

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada tuzlama hareketiyle dünya çapında ünlü olan Nurset’e ağır eleştirilerde bulundu.

“BU VİDEOLARI ÇOCUKLARIMIZ DA İZLİYOR”

Nusret’in videolarını çocukların da izlediğini ve ete yapılanların İslam dinine aykırı olduğunu belirten ünlü şovmen, şu ifadelere yer verdi: “Kucağında kuzu okşama, ölü hayvanları tokatlama, İslam’da binbir dua ile kesilen hayvan etine türlü eziyetler. Bu videoları çocuklarınız izliyor.

“BU ŞOV SAPKIN VE AHLAKSIZDIR”

Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum. Bu Nusret’e para yatıran da, yiyen de,reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor. Neyse… Sıkmayın canınızı. Hadi size afiyet olsun.”

İŞTE BAYÜLGE’NİN O PAYLAŞIMI;

OKAN BAYÜLGEN KİMDİR?

Kaan Okan Bayülgen, ya da bilinen adıyla Okan Bayülgen (d. 23 Mart 1964, Cihangir, İstanbul), Türk gösteri adamı, oyuncu, tiyatro ve klip yönetmeni, yapımcı, seslendirme sanatçısı ve fotoğrafçıdır.

Kariyerine tiyatro oyuncusu ve yönetmeni olarak başladı. Devlet Tiyatroları’ndaki en genç yönetmen olarak 1989-1994 yılları arasında çeşitli oyunlar yönetti, bazı oyunlarda oynadı. Bu çalışmaları sayesinde Türkiye’nin en genç tiyatro yönetmeni ünvanına sahip oldu.

1991’de Kent FM’deki Son Saatler adlı bir programla radyoculuğa başladı. Bu sıralarda Genç Indiana Jones dizisinin Türkiye’de çekilen bölümünde rol aldı.1992 yılında askerliğini Burdur`da kısa dönem olarak yapan Bayülgen, 1993 yılı sonunda Trabzon Devlet Tiyatrosu’na tayini çıktı ve Trabzon’a gitti. Rejisi kendisine verilen bir oyun yönetim tarafından kaldırılınca 1994 yılında Devlet Tiyatrosu’ndan istifa ederek şansını radyo ve televizyon alanında denemeye karar verdi. Radyolarda haber spikerliği ve programcılık yapmaya başladı. Televizyon işleri yapmaya başladıktan sonra da çeşitli radyolarda çalıştı. 1995’te Radyo Contact’teyken, 1997’de Kiss FM’de Okan Bayülgen On Air programını sundu. Özellikle 1998 ve 1999 yılında Radyo D’de 18.00-20.00 saatleri arasında yayınlanan Hayat Bilgisi programı ile dikkatleri çekti. En son 2001 yılında Radio Contact’te, Yol programını yaptı.

OKU ➤  'Milyoner'in kadrolu telefon jokeri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın