PAYLAŞ

O.F.S sinema okulu açıldı. Türk sinema ve oyunculuk sektörüne eğitimli, deneyimli yeni yüzler kazandırmak üzere temelleri atılan O.F.S sinema okulu seçkin davetlileriyle kapılarını açtı.

Florya’da açılan sinema okulu teorik bilgi yanında öğrencilerine setlerde pratik bilgide vermeyi hedefliyor.

“Yaşatarak Öğretiyoruz” sloganıyla yola çıkan eğitim kurumunun öğretici kadrosunda Cihan Ünal, Kudret Sabancı, Güven Hokna, Kubilay Kasap, Kemal Başbuğ gibi önemli isimlerde bulunduran O.F.S sinema okulunun açılışına sanat ve siyaset camiasının yanında halk da yoğun ilgi gösterdi.

Açılış kurdelesini İstanbul milletvekili Halis Dalkılıç ve TRT1 ekranlarının fenomen dizi filmi Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ birlikte kestiler.

O.F.S sinema okulu açıldı… Mehmet Bozdağ yaptığı konuşmada “Kamera önü ve arkasında eğitimli ve işin pratiğini kavramış elemanlar bulmakta zorlanıyorduk, yakın dostlarımın böyle bir okulu açacaklarını haber alınca açılışında olmak ve bu tarz bir oluşumu desteklemek istedim” dedi.

Mehmet Bozdağ yaptığı konuşmada “Kamera önü ve arkasında eğitimli ve işin pratiğini kavramış elemanlar bulmakta zorlanıyorduk, yakın dostlarımın böyle bir okulu açacaklarını haber alınca açılışında olmak ve bu tarz bir oluşumu desteklemek istedim” dedi.

O.F.S sinema okulu öğrencilerinden önümüzdeki günlerde bir çok star isim çıkacağını savunan okulun ortaklarından Ali Cemal Gündüz “Sadece eğitim vermekle kalmayacağız iyi öğrencilerimizle usta yapımcılar arasında okulumuz köprü görevini de üstlenecek” dedi.

OKU ➤  Ferhat Göçer: Hepimizi Allah korudu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın