Ana Sayfa Sosyal Nusret! Sinek küçüktür ama mide bulandırır

Nusret! Sinek küçüktür ama mide bulandırır

Yaptığı paylaşımlar sosyal medyada izlenme rekorları kıran Nusret'in son videosundaki sinek detayı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

PAYLAŞ

Yaptığı paylaşımlar sosyal medyada izlenme rekorları kıran Nusret’in son videosundaki sinek detayı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Nusret! Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Dünya çapındaki şöhretimiz Nusret’in sosyal medya hesabından paylaştığı son videodaki ayrıntı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

HİJYEN UYARISINDA BULUNDULAR

Nusret’i çekim sırasında sık sık rahatsız eden sinek sosyal medyada çok konuşuldu. Bazı takipçileri Nusret’e hijyen uyarısında bulundu.

NUSRET GÖKÇE NARCOS’TA OYUNCU OLDU

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, fenomen dizi ‘Narcos’ta konuk oyuncu olarak rol aldı. Sürpriz, Nusret Gökçe’nin paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı.

KONUK OYUNCU

Kolombiya’da bir filmde rol alacağı konuşulan Nusret Gökçe, geçen hafta başkent Bogota’ya gitti ve orada dünyanın en çok konuşulan dizilerinden “Narcos” için kamera karşısına geçti. Gökçe, konuk oyuncu olarak yer aldığı dizide kendisine hiç de uzak olmayan bir rolü canlandırdı.

ET SERVİSİ YAPTI

Gökçe, çekimlerde dizinin önemli karakterlerine bir restoranda et servisi yaptı. Çekim arasında da başrol oyuncusu Pedro Pascal’la fotoğraf çektirdi. “Narcos”un ilk iki sezonu Pablo Escobar’ın hayatını anlatıyordu. Medellin Karteli’ne odaklanan üçüncü sezon ise ağustos ya da eylül ayında başlayacak.

 

NUSRET GÖKÇE KİMDİR? 
1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir. Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum’dan Darıca’ya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır.
OKU ➤  Aslı ile Murat'tan Aşk Pozu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın