PAYLAŞ

Nusret rekor kırdı

Nusret rekor kırdı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başaran Nusret, son şovuyla da büyük ilgi çekti. Yayınladığı videolar ile sosyal medyayı sallayan, yeni paylaşımı ile yine adından söz ettireceğe benziyor.

3.5 MİLYONDAN FAZLA İZLENDİ

Bu kez eline bıçağı alıp kıyma makinesinin başına geçen şovmen, kısa sürede 3.5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi

NUSRET GÖKÇE KİMDİR?

1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir. Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum’dan Darıca’ya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır.

Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlayan, uzun bir süre kasp çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır.

Et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olan, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park’ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır.

Bu deneyimin ardından Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen genç girişimci, Arjantin’e doğru yola çıkmıştır.

Nusret

2010 yılında kapılarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor.
Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez
mekanı olarak hizmet veriyor.
Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

OKU ➤  Dudak Estetiğini Kuaförde Yaptı, Hayatı Karardı

Tüm şubelerinde konukların lezzet alışkanlıklarını ve konforlarını ön planda tutan Nusr-Et Steakhouse; İstanbul Etiler, Ankara Kavaklıdere, D-Hotel Maris, Bodrum Yalıkavak Palmarina ve Dubai’de benzersiz etleri ile et severlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.
Nusr-Et’in alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptine taşıyan Nusr-Et Burger ise, lezzetten ödün vermeyenleri, Bebek ve Nişantaşı şubelerinde ağırlıyor.

.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın