PAYLAŞ

Nusret hareketine sarı kart çıkmasının nedeni belli oldu!

Gol attıktan sonra Nusret Gökçe ile özdeşleşen tuz atma hareketiyle gol sevinci yaşayan Bekamenga’nın kart görme sebebi belli oldu. İşte, Nusret hareketine sarı kart çıkmasının nedeni belli oldu! haberimiz…

Nusret Gökçe’nin dünyada trend olan tuzlama hareketine Türkiye’de sarı kart çıkarken olayın nedeni daha sonra anlaşıldı.

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe’nin fenomen olan tuz atma hareketi futbolcuların da dikkatini çekmişti. Dünyanın bir çok ünlü futbolcusu gol sevinçlerinde #saltbea olarak adlandırılan hareketi yapmaya başlamıştı.

TFF 1. Lig’de Sivasspor ile Balıkesirspor arasında oynanan karşılaşmada, Balıkesir’in Kamerunlu oyuncusu Christian Bekamenga da 80. dakikada attığı golden sonra Nusret Gökçe’nin tuz serpme hareketiyle gol sevincini yaşamıştı.

Nusret hareketine sarı kart çıkmasının nedeni belli oldu! TFF 1. Lig’de Sivasspor ile Balıkesirspor arasında oynanan karşılaşmada, Balıkesir’in Kamerunlu oyuncusu Christian Bekamenga da 80. dakikada attığı golden sonra Nusret Gökçe’nin tuz serpme hareketiyle gol sevincini yaşamıştı. Ardından maçın hakem Süleyman Abay, Bekamenga’ya sarı kart göstermişti.
Nusret hareketine sarı kart çıkmasının nedeni belli oldu!

Ardından maçın hakem Süleyman Abay, Bekamenga’ya sarı kart göstermişti.

Herkes golcü oyuncunun bu sebepten sarı kart gördüğünü düşünüyordu ancak gerçek daha sonra ortaya çıktı.

Süleyman Abay’ın raporunda “Oyuncunun gol sevincini rakip tribünlere karşı yaparak taraftarı tahrik edecek hareketlerde bulunduğu için sarı kart gördü” ifadelerine yer verdiği öğrenildi.

OKU ➤  Kara Sevda'da gerilimli son

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın