Nuri Alço Doğa Gezisinde

Yeşilçam'da oynadığı rollerden dolayı insanlardan hiçbir tepki almadığını aktaran Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Nuri Alço, Oynadığı rollerle gençlere uyuşturucu batağına ve İstanbul'a gittiklerinde kötü yollara düşmemeleri için örnek olduğunu söyledi.

PAYLAŞ

Yeşilçam’da oynadığı rollerden dolayı insanlardan hiçbir tepki almadığını aktaran Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Nuri Alço, Oynadığı rollerle gençlere uyuşturucu batağına ve İstanbul’a gittiklerinde kötü yollara düşmemeleri için örnek olduğunu söyledi.

Elazığ’da düzenlenen 10. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali’ne katılmak için kente gelen ünlüler Sivrice’yi gezdi. Ünlü isimlerden Nuri Alço, Fatih Doğan, Necip Sarıcı, Biket İlhan, Engin Çağlar, Sivrice ilçesinde hayranları ile buluşup onlarla fotoğraf çektirdi. Daha sonra Hazar Gölü’nde tekne turuna çıkan ünlüler doğanın tadını çıkarttı.
Elazığ şirin bir memleket olduğunu belirten Nuri Alço, “Hazar gölü süper. Burada tekne turu, kayak sporları yapılabiliyor. Burası yemyeşil bir alan ve doğanın içindeyiz. Elazığ tarih kokan bir şehir. İnsanlar doğudan korkuyor ama korkulacak bir yer değil. Doğu deyip geçilmemesi lazım, buralar cennet gibi” dedi.

‘Bir yargıç, emniyet müdürü veya babacan bir başsavcı rolünde oynamak istiyorum”

Yeşilçam’da oynadığı rollerden dolayı vatandaşlardan nasıl bir tepki aldın sorusu üzerine Nuri Alço, “Ben Yeşilçam’da oynadığım rollerden dolayı hiçbir tepki almadım. Nereye gidersem vatandaşlar yoğun bir ilgi gösteriyor. Ben oynadığım rollerle çok güzel mesajlar vermişim. Gençlere uyuşturucu batağına düşmemeleri ve İstanbul’a gittiklerinde kötü yollara düşmemeleri için örnek olmuşum. Ondan dolayı çok mutluyum. Baktığımız zaman Erol Taş taşlandı, Coşkun aynı şekilde tepki gördü ama benim için aynı şey olmadı. Şuanda ise değişik bir rolde oynamak istiyorum. Bir yargıç, emniyet müdürü veya babacan bir başsavcı rolünde oynamak istiyorum” diye kaydetti.

OKU ➤  Mustafa Yılmaz’ın kitabı Aşk Mezhebi okuyucuyla buluştu

” Bir hayat arkadaşımın olmasını istiyorum”

Yalnız yaşadığını vurgulayan Alço, “Bir hayat arkadaşımın olmasını istiyorum. Fazla yaşlanmadan biriyle mutlu şekilde yaşamak istiyorum. Beni taşıyabilecek bir insan arıyorum. İnşallah bu yıl şansıma böyle biri karşıma çıkar. Ben yalnızda yaşasam da hiçbir zaman yanlış bir yolda olmayan tek başıma idare eden biriyim. Ama insanın canı ev yemekleri istiyor. Onun içinde Eskişehir’e ailemin yanına gidiyorum” ifadelerini kullandı.

Sivrice’de doğa gezisine katılan ünlü oyuncu Fatih Doğan ise, “Sivrice’de tekne gezisi yaptık. Sivrice’de harika bir göl manzarası var. Elazığ cennet gibi. Ben Elazığ’dan olmaktan çok mutluyum” şeklinde konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın