PAYLAŞ

Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya Paramparça dizisine birlikte başlamışlardı. Dizi ilk haftalarında iyi reytingler alıyordu.

Sonra Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya arasında karakedi girdi.

İki ünlü oyuncu mahkemelik bile oldu.

Erkan Petekkaya daha sonra açtığı davadan vazgeçti ve mahkeme düştü. 

Ancak ‘Nurgül Yeşilçay yeni polemik başlattı! Benden korktu tabii’ dedi. 

Önceki gün Zorlu AVM’de görüntülenen Nurgül Yeşilçay, eski rol arkadaşı Erkan Petekkaya ile arasında yeni bir polemik açıklamalar yaptı.

İşte, Nurgül Yeşilçay yeni polemik başlattı! Benden korktu tabii, başlıklı haberimiz…

Haksızdı, geri çekildi

Nurgül Yeşilçay, kendisine hakaret davası açan, ardından davayı geri çeken Petekkaya için “Baktı ki ben her şeyi anlatıyorum, korktu tabii. Korkuyorsan girmeyeceksin hiçbir şeye. O anda gaza geldi ama sonra anladı haksız olduğunu, geri çekildi” dedi.

Oyuncu, barışma ihtimali olup olmadığı sorusunu ise şöyle yanıtladı:

“Hayatta işim olmaz onunla.”

Hürriyet Kelebek – Deniz BOY

Paramparça 95. Bölümde neler yaşandı?

DİLARA YÜZÜĞÜ GÖRÜYOR

Damir ile gizlice görüşen Hazal’ı çiftlik evinde yakalayan Cihan beyninden vurulmuşa döner. Damir’i ölümle tehdit ederken, Hazal’ı eve kapatır. Hazal’ın bu tehlikeli ilişkisini öğrenen Dilara büyük bir şok yaşarken, Hazal’ın parmağındaki yüzük Dilara’nın sabrını taşırır…

ASUMAN YALIYA GİRİYOR

Hazal’dan haber alamayan Damir, Asuman’ı devreye sokar. Asuman, Damir’in verdiği telefon ile yalıya girmeyi başarır. Hazal ile Damir yeniden haberleşmeye başlamıştır. Kızlarını göz hapsinde tuttuklarını sanan Cihan ve Dilara olan bitenin farkında değildir.

OKU ➤  Sıla'dan Ahmet Kural yorumu: Alışmaya çalışıyoruz

OZAN’IN BAŞI BÜYÜK BELADA!

Cihan bir yandan da Ozan’ın asilikleri ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Ozan’ın kumar oynadığını öğrenen Cihan suçüstü yapar. Ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğunu bir türlü göremeyen Ozan hayatının en acı sabahlarından birine uyanır…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın