PAYLAŞ

Nur Yerlitaş, ‘İşte Benim Stilim’ Yarışmasını Bıraktı

Nur Yerlitaş dün geceki ‘İşte Benim Stilim’ programının ardından hastanelik oldu. Programın yapımcıları Yerlitaş için izinli dese de ünlü modacı programı bırakmak istediğini söyledi.

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı!

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı! İşte Benim Stilim’ yarışmasında sular durulmuyor. Geçen hafta İvana Sert ile tartışan Yerlitaş programı bıraktı. Hastaneye kaldırılan Yerlitaş’ın izinli olduğu iddia edilse de ünlü modacı programa geri dönmek istemediğini söyledi.

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında tartışmalar dinmek bilmiyor. Yerlitaş dün gece yarısı ani bir kararla jürisinde yer aldığı “İşte Benim Stilim” yarışmasını bıraktı, hastaneye yattı, yapımcısı “izinli” dedi.

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı!
Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı!

İVANA İLE BARIŞ KISA SÜRDÜ

Yerlitaş, geçtiğimiz hafta jüri üyesi Ivana Sert’le tartışmış ancak ardından yapımcılar araya girince geçici bir barış sağlanmıştı. Ancak belli ki bu barış uzun sürmedi.

KERİMCAN’A DA KANI ISINMADIĞI SÖYLENİYOR!

Yerlitaş pek sesini çıkarmasa da Kerimcan Durmaz’ın da zaman zaman jüriye dahil olmasından rahatsız olduğu ve bırakmasında önemli etkenlerden biri olduğu söyleniyor.

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı!
Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı!

İŞTE NUR YERLİTAŞ’IN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE İVANA SERT HAKKINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA!

“Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi… Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız da girdi. O da sinirlendi. Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun nedeni de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi. İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek için talep ettiğini söyledi. Tartışma bu yüzden çıktı. Sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana’nın dediği olacak 1 hafta da benim dediğim olacak. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

OKU ➤  Ameliyat Olmak İçin 10 Kilo Almış

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın