PAYLAŞ

Şarkıcı Niran Ünsal, yıldırım nikah yaparak, 8 yıldır birlikte olduğu İbrahim Gugu ile dünyaevine girdi.

İbrahim Gugu ile 8 yıldır aşk yaşayan ve bu ilişkiden iki çocuk sahibi olan Niran Ünsal, yıldırım nikahı yaparak ilişkisini resmiyete döktü.

Eşi İbrahim Gugu’nun memleketi Giresun Görele’de gerçekleşen nikah sonrası sosyal medya hesabından birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Ünsal, “Evlendik biz, şükürler olsun, 8 yıl sonra eşimin memleketi Görele’de evlendik” notunu yazdı.

Niran Ünsal aldığı başörtüsü kararıyla da çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı başörtüsünü çıkartmasının nedenini “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum, peruk takmak da çare olmadı.” sözleriyle açıklamıştı.

Niran Ünsal, geçtiğimiz yıllarda bazı kliplerin haddinden fazla açık seçik olduğunu söyleyerek müzik dünyasında gündem yaratmıştı. Ünsal’ın açıklamalarına tepki gösteren bazı sanatçılar, “Sen önce kendi kliplerine bak” diyerek çıkışmış, Ünsal bu sanatçılarla polemiğe girmişti. Hatta Ünsal’a kız kardeşi Nida Ünsal da tepki gösterince aralarında ciddi bir tartışma yaşanmıştı. Daha sonra Ünsal, muhafazakar açıklamalarını artırdı ve bir süre sonra da tesettüre girdi. Ancak Ünsal, geçtiğimiz aylarda tesettürünü “İş alamıyorum” gerekçesiyle çıkarınca bu kez sadece kendisinden farklı düşünenlerin değil muhafazakar çevrelerin de tepkisini çekmişti. Sanatçı son olarak sürpriz nikahıyla yine tartışma yaratacağa benziyor.

OKU ➤  "Acun'suz İstanbul'u sevmiyorum"

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın