PAYLAŞ

Neslihan Atagül’ün reklamdan aldığı ücret dudak uçuklattı. Neslihan Atagül son reklam anlaşmasından kazandığı ücretle dudak uçuklattı. Geçtiğimiz yaz Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’ün işleri açıldı. Önce bir saç markasının yüzü olan Atagül, son zamanlarda da dünyaca ünlü spor giyim markasının reklamlarıyla karşımıza çıkıyor. Ünlü oyuncunun son anlaşmasından aldığı ücret dudak uçuklattı.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül reklam yıldızı oldu. Daha önce de bir şampuan markasının reklamında rol alan Atagül’ün işleri açıldı.Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile evlenen oyuncu, bu kez de bir spor giyim markasının reklam yüzü oldu.

Şampuan reklamından 1 milyon TL’yi cebine koyan Atagül, son projesinden de 1.2 milyon TL kazandığı konuşuluyor.

Neslihan Atagül muhabirlere ev hayatından bahsetti

Oyuncu Neslihan Atagül, bir AVM çıkışı görüntülendiği gazetecilere, evliliği ve özel hayatı hakkında konuştu. Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun Dubai’de gözaltına alınmasıyla ilgili olarak da “İnsani bir muamele değil, onu çok özlüyorum, dönmesini bekliyorum” dedi.

Arkadaşıyla birlikte set çıkışı film izlemeye geldiklerini belirten Atagül, gazetecilerle sohbet etti. Eşi Kadir Doğulu’nun Dubai’de gözaltına alınmasını değerlendiren Atagül, “Şu an orada. Polisler biraz tatsızlık çıkardı. Kadir’le sürekli telefonla görüşüyorum. Bir haksızlık yapılıyor. İnsanız sonuçta böyle şeylere gerek yok” dedi. Rol aldığı ‘Kara Sevda’ dizisinin sezon sonu biteceği söylentileri içinse “Şu an net bir şey yok. Kimse bilmiyor ne olacağını. Devam etse mutlu olurum” diye konuştu.

OKU ➤  İçerde'de Celal Baba Sarp'ı vuruyor

‘KADİR ÇOK GÜZEL YEMEK YAPAR’
Kadir Doğulu ile evliliğinin iyi gittiğini belirten Atagül, şimdilik çocuk düşünmediklerini söyledi. Serenay Sarıkaya’nın “Çocuk kariyeri öldürür” açıklaması sorulan Atagül, “Ne demek istediğini anlıyorum. Başka bir yerden baktığı için söylemiştir. Herkes nasıl hissederse öyle yaşasın. Ben böyle hissediyor, böyle yaşıyorum” şeklinde yanıt verdi. İş yoğunluğu nedeniyle eşini görememekten dert yanan güzel oyuncu, “Kadir’i özlüyorum” diye konuştu. Atagül son olarak “Kadir Bey evde nasıldır?” sorusuna “Benden daha derli topludur. Çok güzel yemek yapar” şeklinde cevap verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın