PAYLAŞ

Neden alyans takmıyor? Merve Boluğur ile eşi Murat Dalkılıç arasındaki boşanma dedikoduları artık ayyuka çıktı. Magazinciler de ünlü çifti sıkı takibe aldı. Milliyet Cadde’deki habere göre, geçen yıl evlenen ve boşanacakları konuşulan şarkıcı Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur, iddiaları yalanlamıştı.

“Boşanma yok” açıklamaları yapan ikiliden Merve Boluğur, önceki gün Etiler’de dolaşırken görüntülendi.

Arkadaşlarıyla bir araya gelen Merve Boluğur’un parmağında evlilik alyansı olmaması gözlerden kaçmadı.

İkili evlendikten hemen sonra alyans takmayarak, “Tüm dünya evli olduğumuzu bildiği için, alyansa gerek yok” şeklinde açıklama yapmıştı.

Merve Boluğur kimdir?

Merve Boluğur Dalkılıç ya da bilinen adıyla Merve Boluğur (d. 16 Eylül 1987, İstanbul), Türk model, sinema ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı isimli TV dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile tanınmıştır.

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006-2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı’da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır.

Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir.

Kolpa’nın Kadınım şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte oynamıştır. Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde de oynamıştır.Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Kuzey Güney adlı dizide ise “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

OKU ➤  Yurdaer Okur Kıbrıs'ta gözaltına alındı

2012-Mayıs ayı itibariyle Rexona markasının reklam yüzü olmuştur. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü olmuştur. Murat Dalkılıç’ın 2016’da çıkardığı Epik adlı albümündeki Boya Gitsin şarkısında eşiyle düet yapmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın