PAYLAŞ

Ne zaman evlenecekler? Hande Soral, nişanlısı İsmail Demirci’yle önceki akşam Karaköy Mana’daydı.

Çift, “Her şey çok güzel gidiyor. Dizi çekimlerimiz çok yoğun devam ediyor” dedi.

İkili evlilik sorularına ise, “Henüz tarih belli değil ama yazın evleneceğiz. Evlendikten sonra da güzel bir tatil planımız olacak. Ama nereye gideceğimize henüz karar vermedik” diyerek yanıt verdi.

Hande Soral kimdir?

Hande Soral (2 Şubat 1987; İnegöl) Türk oyuncu.

Oyunculuğa izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkmış ve program bitiminde yapımcı tarafından oyunculuk yapması konusunda teklif almıştır.

İsmail Demirci kimdir?

İsmail Demirci (d. 13 Kasım 1984, Ankara) sinema ve televizyon oyuncusudur.

2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Erkan karakteri ile tanınmıştır.

EVLAT KOKUSU NEDEN YAYINLANMADI

Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım’ın başrollerini paylaştığı Evlat Kokusu dizisinin geçen hafta Kanal D’de yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

EVLAT KOKUSU YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

19 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde şunlar yaşanacak. Cevahir’in, Serdar tarafından petrol işine girdiği ortaklarıyla, işi fes etmesi üzerine ortalık karışır. Karşı tarafın intikam almak için yaptığı saldırı sonrası Zeyno’nun vurulmasıyla, Aslan olaya el koyar. Bu saldırıyı kimin yada kimlerin yaptığını öğrenmek ister.

OKU ➤  Okluk Koyu'ndaki Denizkızı şeyhleri bekliyor

Diğer taraftan Serdar ile Cevahir arasında gerçekleşen görüşmede, hiç beklenmedik bir olay gerçekleşir. Serdar, Cevahir’e petrol işine girmesi için Hünkar’ı ve Aslan’ı devreden çıkartmasını söyler.

Aslan, saldırının kimler tarafından yapıldığını öğrenir. Karşı taraf ile yüzleşmeye giden Aslan, onu bekleyen büyük bir tehlikeden habersizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın