PAYLAŞ
nazlı çelik

Eşi Serdar Bilgili tarafından aldatılınca ayrılan Nazlı Çelik, İngiltere’den paylaştığı kare ile ‘Üzülmüyorum’ mesajı verdi

Evlilikleri 6 ay süren Nazlı Çelik-Serdar Bilgili çifti, ayrılığa dayanamayıp yeniden sevgili olmuştu. Ancak ikinci denemede de başarısız oldular. Başarısızlığın bu seferki nedeninin araya bir kadının girmesi olduğu öne sürülmüştü. Tüm bu yaşananlardan sonra Çelik’in Instagram paylaşımları “üzgün değilim” mesajı veriyordu.

NAZLI ÇELİK’TEN “YIKILMADIM AYAKTAYIM” POZU

Serdar Bilgili’den aldatma nedeniyle ayrılan Nazlı Çelik, arkadaşı Tülin Şahin ile İngiltere’ye gitti. İngiltere’den mutlu olduğu kareleri paylaşan Çelik, adeta “yıkılmadım ayaktayım” pozu verdi.

İşte Nazlı Çelik’in o paylaşımı:

nazlı çelik

NAZLI ÇELİK KİMDİR?

1977 senesinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, lise eğitimini ise İsviçre’de bir yatılı okulda tamamladı. ABD’nin Boston şehrinde Emerson College’da hem televizyon hem psikoloji alanında eğitim gördü. 1999 yılında Türkiye’ye döndü. NTV Haber’de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 2005 yılında Erdoğan Aktaş’la beraber Kenan Işık döneminde Star TV’ye geçti ve 2006 yılından beri Star Haber’i sunuyor. 2008 yılında Uğur Dündar Star Haber’i sunduğu kısa zamanlarda muhabirlik yapmıştır. Ardından Murat Çelik Star TV’den ayrıldıktan sonra muhabirliği bıraktı ve Hafta Sonu Haberleri sundu. 2011 yılında Uğur Dündar Star Haber’i bıraktıktan sonra hafta içi haberciliğine geri döndü.

OKU ➤  Gamze Özçelik-Uğur Pektaş aşkında ikinci perde!

2014 yılında güvenlik güçlerine taş atarken çekilen görüntüleriyle görüntülenen HDP milletvekili Aysel Tuğluk’u eleştirmiştir. 16 Mart 2016 tarihinde Mardin, Nusaybin’e gitti. Olayları yaşayarak anlattı.Bu olayların ardından Nisan’ın başında Hakkari, Yüksekova’ya gitti. O bölgede yaşananları da haber yaptı.[5] Yine Nazlı Çelik’e Hakkari Yüksekova’da ki haberinden sonra Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan tepki göstermiş, Zeydan, Çelik’e “Kan üzerinden reyting” suçlamasında bulunmuş, Çelik, bu suçlamalara “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi.” diyerek cevap vermiştir

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın