PAYLAŞ

Mutlu çift Cihangir’de. Mehmet Aslantuğ, eşi Arzum Onan’la Cihangir sokaklarında yürürken görüntülendi.

Aslantuğ, “Her şey çok güzel ve daha da iyi olacak. Ancak memleket iyi olsun” diyerek yoluna devam etti.

Mehmet Aslantuğ kimdir?

Mehmet Aslantuğ (d. 25 Eylül 1961; Çarşamba, Samsun), Türk oyuncu. Samsun ili Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelen Aslantuğ, anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini ise Terme ilçesinde tamamladı.

1978 yılında işletme fakültesine kaydını yaptırdı ancak öğrencilik yıllarında, Deneme Sahneleri nde başlayan oyunculuğunu, 1985 yılında, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme eğitimini bırakarak profesyonelleştirdi.

1993 yılında Detay Film’i kurdu. Arzum Onan’la evli. Can adında bir oğlu var.

Arzum Onan Kimdir?

Arzum Onan (d. 31 Ekim 1973, Ankara), Türk oyuncu ve eski manken.

Arzum Onan, 31 Ekim 1973’te Ankara’da, memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve liseyi ise İstanbul’da okudu. Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümü’nden mezun oldu.

1992 yılında Gaye Sökmen Ajans’ta mankenlik ve modelliğe başladı. Nisan 1993’te “Miss Turkey” yarışmasında “Türkiye Güzeli”, aynı yılın Temmuz ayında “Miss Europe” yarışmasında “Avrupa Güzeli” seçildi.

1996’da oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlendi. “Can” adında bir oğlu vardır.

Önemli bir reklam kampanyasıyla üç yıl kamera karşısına geçti. 1997’de dört yıl sürecek yoğun tempolu bir televizyon dizisi (Sıcak Saatler) için çalışmaya başladı. Bu tarihten itibaren, genellikle kamu yararına gerçekleştirilen özel defilelerde mankenlik yaptı.

OKU ➤  Marvel’s Iron Fist fragman izle

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın