PAYLAŞ

‘Mutlu aşk yoktur’ demeyin. Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı 23 Mart Perşembe günü uzun süreli ve mutlu ilişkilerin sırlarını misafirlerle paylaşmak üzere Yaşam Akademisi’nin konuğu olarak Akbatı ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

Mutlu ilişkinin sırrı nedir?

Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı ‘Mutlu ilişkinin sırrı nedir?’ sorusunu irdelemek ve tartışmak üzere 23 Mart Perşembe günü saat 14.00’te Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akbatı ziyaretçileriyle buluşuyor.

Çift ve aile terapisti unvanına da sahip olan Bombacı, gerçekleştireceği söyleşide, ilişkilerde birlikte çıkılan yolculuğun heyecanının kaybedilmemesi için gerekenleri, çiftlerin sorumluluklarını ve beklentilerini tartışacak.

‘Mutlu aşk yoktur’ demeyin… Nasıl bir ilişki?

Birine âşık olmanın mutlu bir ilişki için iyi bir başlangıç olduğunu fakat ilişkide kalıcı mutluluğu sağlamak için bundan daha fazlasının gerektiğini söyleyen Bombacı, aşkın planlanamayacağını ama kişilerin nasıl bir ilişki yaşamak istediğini planlayabileceğini belirtiyor.

‘Mutlu aşk yoktur’ demeyin… İlişkilerde Mutluluğun Formülü

Kişilerin ilişki yaşarken kendi dünyalarından vazgeçmemesi gerektiğini savunan Bombacı’nın ‘İlişkilerde Mutluluğun Formülü’ başlıklı söyleşisi 23 Mart Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında gerçekleşecek.

‘Mutlu aşk yoktur’ demeyin. Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı 23 Mart Perşembe günü uzun süreli ve mutlu ilişkilerin sırlarını misafirlerle paylaşmak üzere Yaşam Akademisi’nin konuğu olarak Akbatı ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

Ayşe Bombacı kimdir?

Almanya’nın ünlü üniversitesi Heidelberg’de yüksek lisansını yapan Dr. Ayşe Bombacı, klinik psikoloji ve gelişim psikolojisi alanlarında uzmanlaştı.

2011 yılına dek Heidelberg Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Dr. Bombacı, 2015 yılı itibariyle Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde psikoterapist ve eğitmen olarak devam ediyor.

OKU ➤  'Arka Sokaklar' devam edecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın