PAYLAŞ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli Avrasya Tüneli’nden geçti ve fotoğrafını paylaştı

Şarkıcı, Mustafa Ceceli, Avrasya Tüneli’nden geçti ve hemen fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına, tünelin 7/24 hizmete geçtiğini duyurarak emeği geçenlere teşekkür etti.
Şarkıcı Mustafa Ceceli dün gece yakın dostalarıyla Avrasya Tüneli’nden geçti. Daha sonra tünelin başında fotoğraf çektiriğ Instagram hesabından paylaştı. Ceceli, tünelde emeği geçen herkese teşekkür etti.

“BOĞAZ’IN 106 METRE ALTINDA ÇEKİM YAPMAK MUHTEŞEM”

Ceceli, Avrasya Tünelinden geçmesinin ardından paylaştığı fotoğrafta “boğazın 106 metre altından geçmek muhteşem. 7/2 hizmet bu sabah başlıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” notunu paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM

mustafa ceceli

MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

Mustafa Ceceli (d. 2 Kasım 1980; Ankara, Türkiye) Türk şarkıcı, aranjör, albüm yapımcısı.[1]

Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007-2008 yıllarında iki şarkı seslendirme ile başlayan Ceceli “Limon Çiçekleri” isimli ilk single ve kendi adını taşıyan “Mustafa Ceceli” albümünü 2009 yılında yayımlar ve albüm MÜ-YAP’tan altın plak ödülü alır. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü “Es”i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik’te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan “Sevgilim” şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli’nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014’te üçüncü stüdyo albümü “Kalpten”i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları “Al Götür Beni” şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

OKU ➤  Yalın restoranda getirilen hesabı fazla buldu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın