PAYLAŞ

Mustafa Ceceli ve İrem Derici ‘Kıymetlim’ şarkısını kliplendirdi

Sinan Akçıl’ın sözlerini yazdığı, düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı ve İrem Derici’nin seslendireceği ‘Kıymetlim’ şarkısının klip çekimi için bir araya gelen ikili samimi açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli, “etle tırnak gibiyiz İrem’le. Hayal buydu neden düet yapmıyoruz diye. Çok şanslıyım” dedi

“KISKANIYORUM…”

İrem Derici ise, “saygıdeğer Sinan Akçıl’la stüdyodayız. Bu şarkıyı Mustafa Ceceli – İrem Derici düeti yapmazsak ben öldüreceğim kendimi dedim. Hayran olduğum bir adamdı, hep beni yükseltti Mustafa” şeklinde duygularını dile getirdi ve şunları ekledi.

“İkimiz içinde hayırlı olsun, Mustafa’nın albümü için  de hayırlı olsun. Hem bildiğimiz Mustafa Ceceli var, hem de yeni bir Mustafa Ceceli… Ajda Pekkan düeti de var çok kıskanıyorum o yüzden…”

POLİS ÇEVİRMESİNE AÇIKLIK GETİRDİ!

Geçtiğimiz günlerde polis kontrolünden kaçarken yakalanmıştı ve bu haberler hatırlatılınca ünlü şarkıcı, “301 lira ceza yedim, aslanlar gibi yedim. Memur beye dedim ki abi hakettim yazın. Bütün gücümle üfledim, 0 promildi zaten” şeklinde konuşarak açıklık getirdi.

İREM DERİCİ KİMDİR?

21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı. “Bensiz Yapamazsın” isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. “Bensiz Yapamazsın”ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar’a aittir. Ayrıca Melih Kibar’ın son bestesi olarak bilinmektedir. Ardından Mayıs 2013’te ikinci teklisi “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı”nı piyasaya çıkartmıştır. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağladı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maksi tekli çıkartmıştır. Bu maksi teklinin ilk klibi; sözü ve müziği Hüseyin Boncuk’a ait olan “Sevgi Olsun Taştan Olsun” isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 milyon kez tıklanmıştır. Maksi teklinin ikinci klibi “Zorun Ne Sevgilim”e gelmiştir. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen?”i yeniden yorumlamıştır.Devamı için..

OKU ➤  Kim olduğunu öğrenince hayretler içinde kalacaksınız!

https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0rem_Derici

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın