PAYLAŞ

Sosyal medya hesabından takipçileriyle girdiği tartışmalar ve tutacağını açıkladığı kaza orucuyla uzun bir süre magazin gündeminden düşmeyen Mustafa Ceceli sürpriz bir şekilde evliliğini bitirdiğini açıkladı.

Pop şarkıcısı Mustafa Ceceli eşiyle olan 9 yıllık evliliğini bitirdiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Ceceli, 1 Kasım 2008 tarihinde Sinem Ceceli ile evlenmişti. Dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde gizli olarak görülen davanın ardından boşanan çiftin 2011 yılında dünyaya gelen Arın adlı bir de oğlu bulunuyor. 37 yaşındaki şarkıcı en son ‘Zincirimi Kırdı Aşk’ isminde bir albüm yapmıştı. Ceceli, boşanmanın ardından Instagram sayfasından şu açıklamayı paylaştı.

İŞTE MUSTAFA CECELİ’NİN O PAYLAŞIMI;

SİNEM CECELİ KİMDİR?
Sinem Ceceli 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Sinem Celeli tasarım mühendisliği okuduğu üniversite eğitimini tamamlamıştır. Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli 1 kasım 2008 tarihine hayatlarını birleştirmişlerdi. İkilinin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.
MUSTAFA CECELİ KİMDİR?
2 Kasım 1980’de Ankara’da dünyaya gelen Mustafa Ceceli’nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında farkedildi. 6 yaşında piyano ile tanışan Ceceli’ye, almış olduğu 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuvar eğitimi almasını önerdi. 8 yaşında TRT’de yayınlanan Köy Doktoru adlı bir dizide 13 bölüm rol aldı. Daha sonra da UNICEF için hazırlanan ‘Can Suyu’ adlı bir filmde oynadı. Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başladı. Üniversite sınavında Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanan Mustafa Ceceli aynı dönemde arkadaşlarının kurmuş olduğu bir grupta keyboard çalmaya başladı.
Bir tarfatan da albüm yapmak isteyen sanatçılara demo kayıtlar hazırladı. Fakültenin 3. yılında tekrar üniversite sınavına girerek Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve Ankara’daki müzik hayatını noktalayarak İstanbul’a geldi. İstanbul’a gelmesinin ardından kısa süre sonra Cenk Eren’in vokalistliğini yapan Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yaparak profesyonel aranjörlük hayatına adım attı. Ozan Doğulu ile tanışan Ceceli o dönemde hazırlanmakta olan Kenan Doğulu’nun ”Demedi Deme” albümündeki Aklım Karıştı şarkısının düzenlemesini yaptı.
Yaptığı çalışma herkes tarfından çok sevindi ve başarının kapıları açılmış oldu. Sezen Aksu’ya hem albümlerinde hem de sahnede eşlik etmeye başlayan Ceceli’nin imza attığı aranjeler büyük ilgi gördü. Listelerde üst sıralarda yer alan İkili Delilik, Hükümsüz ve Gidemem şarkılarını düzenledi. Aynı tarihlerde düzenlemiş olduğu Çakkıdı şarkısı Türk Pop Müziğine yeni bir soluk getirdi ve yoğun ilgi gördü. Ardından Emre Altuğ, Levent Yüksel, Hande Yener, Serdar Ortaç, Melih Görgün, Betül Demir, Murat Boz, Sıla, Hepsi ve Emel Müftüoğlu’na yaptığı aranjelerle hızlı yükselişini devam ettirdi.
OKU ➤  Emre Karayel Kumarda Büyük Para Kaybetti!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın