Milyarderler Bodrum’a akın ediyor

İngiliz milyarder Joe Lewis ardından Rus milyarder Sergei Pugachev’de Bodrum’u tercih etti. 'Sanam (S)' isimli 52 metre uzunluğundaki mega yatı Göltükbükü açıklarına demir atan yat ise ilgi odağı oldu.

PAYLAŞ

Milyarderler Bodrum’a akın ediyor

İngiliz milyarder Joe Lewis ardından Rus milyarder Sergei Pugachev’de Bodrum’u tercih etti. ‘Sanam (S)’ isimli 52 metre uzunluğundaki mega yatı Göltükbükü açıklarına demir atan yat ise ilgi odağı oldu.

İNGİLİZ MİLYARDER JOE LEWİS'İN ARDINDAN RUS MİLYARDER SERGEİ PUGACHEV’DE BODRUM’U TERCİH ETTİ. GÖLTÜRKBÜKÜ AÇIKLARINA DEMİR ATAN 'SANAM (S)' İSİMLİ 52 METRE UZUNLUĞUNDAKİ MEGA YAT İSE İLGİ ODAĞI OLDU.
İNGİLİZ MİLYARDER JOE LEWİS’İN ARDINDAN RUS MİLYARDER SERGEİ PUGACHEV’DE BODRUM’U TERCİH ETTİ. GÖLTÜRKBÜKÜ AÇIKLARINA DEMİR ATAN ‘SANAM (S)’ İSİMLİ 52 METRE UZUNLUĞUNDAKİ MEGA YAT İSE İLGİ ODAĞI OLDU.

İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur’un patronu Joe Lewis’ten ardından Rus milyarder 54 yaşındaki Sergei Pugachev’da ultra lüks yatı ile Bodrum’a geldi. Yaklaşık İki milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin iş adamları arasından bulunan Pugachev’da eşi ve iki kızıyla birlikte sosyate mekanı olarak bilinen Göltürkbükün’de tatil yapmayı tercih etti. Malta bayraklı ‘Sanam (S)’ isimli ultra lüks motor yatı ile Mavi tura çıkan rus milyarder ve aile 4 gün boyunca Bodrum koylarında gezeceği öğrenildi.
Öte yandan Malta bayraklı ‘Sanam (S)’ isimli ultra lüks yatın içerisinde ise 2 restoran, kapalı ve açık yüzme havuzu, 1 disko, hamam, savuna, 10 odası ve sporları salonu bulunuyor.

OKU ➤  Demet Akalın Elazığ'da

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın