PAYLAŞ

Meryem Sevilen Bostancı Cadde Sortie’de sahne alıyor

Meryem Sevilen Anadolu yakasına sesiyle renk getirdi. Bostancı Cadde Sorti’de sahne almaya başlayan Fantazi-Pop sanatçısı Meryem Sevilen, sesi, yorumu ve güzelliği ile Anadolu yakasına renk getirdi. Meryem Sevilen Bostancı Cadde Sortie’de sahne alıyor, başlıklı haberimiz… 

Çıkardığı % 100 albümüyle dikkatlerine üzerine çeken ve asıl mesleği ilaç mümessilliği olan Meryem Sevilen, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi akşamları sahne alıyor.

Meryem Sevilen Bostancı Cadde Sortie’de sahne alıyor… Meryem Sevilen, programında kendi albümünde yeren alan parçaların yanı sıra İbrahim Tatlıses, Emrah, Ebru Gündeş, Sibel Can, Kibariye gibi popüler sanatçıların şarkılarını da söylüyor.

Mekan sahiplerinden Murat Keskin, ”Meryem Sevilen’in sesi, yorumu çok güzel. Mesleğini de çok seviyor. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Meryem Sevilen Bostancı Cadde Sortie’de sahne alıyor

Meryem Sevilen, programında kendi albümünde yeren alan parçaların yanı sıra İbrahim Tatlıses, Emrah, Ebru Gündeş, Sibel Can, Kibariye gibi popüler sanatçıların şarkılarını da söylüyor.

Meryem Sevilen Bostancı Cadde Sortie’de sahne alıyor… İstanbul’un Anadolu yakası da eğlence geceleri açısından Avrupa yakasının gerisinde kalmıyor.

Meryem Sevilen’in asıl mesleği ilaç mümessilliği

Türkiye’nin birçok illerinde ilaç mümessiliği yapan Meryem Sevilen doktorlar için şarkı yaptı. SSK şarkısında ”Doktor Tedavi Edemez ki, Kalbinde Kim Var Bilemez ki, Senin Gönül İşin Özele Girer, Özeli SSK Ödemez ki” mısraları yer alıyor.

6 parçadan oluşan %100 adlı albüm müzik marketlerde yer alıyor.

Ahmet Selçuk İlkan’ın sözlerini yazdığı, Coşkun Kıvılcım’ın müziğini yaptığı ”Gözlerin Kal,Dudakların Git Diyor” adlı şarkıya Erkan Nas tarafından klip çekildi.

Prodüktörlüğünü Celal Bağlan’ın üstlendiği albümde SSK, Gözlerin Kal Diyor, Yüzde Yüz, Güneşle Kar, Aşkın Varsa, Severmiydim Seni adlı 6 adet şarkı yer alıyor.

OKU ➤  Beşiktaş'ın efsane futbolcusu son yolculuğunda vefasızlık

Basın danışmanlığını gazeteci Tahir Yaman’ın üstlendiği albümün dağıtımını Esen Plak tarafından yapılıyor.

Meryem sevilen’in doktorlar için yazdığı SSK isimli şarkının sözleri şöyle:

SSK

Aşkın ilacını bulamazsın,

Eczanelerde satılmaz

Bu aşkın asla çaresi yok

Aşka reçete yazılmaz.

Neresi şimdi kaçar yolum,

Aşka söbeli sağım solum,

Canım Geçmiş olsun, durumun vahim,

Arama çözümü yok ki bunun.

Doktor tedavi edemez ki,

Kalbinde kim var, bilemez ki,

Senin gönül işin özele girer

Özeli ssk ödemez ki

Söz: Nurcan Dinçer

Müzik: Coşkun Kıvılcım

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın