PAYLAŞ

Merve Boluğur’un yeni imajı!

Şu sıralar eşi Murat Dalkılıç’tan boşanacağı yönünde haberlerle gündemde olan ve rol aldığı dizi reytinge yenilen Merve Boluğur imaj değiştirdi. Boluğur saçlarının uçlarını griye boyadı.

Boluğur, yıllardır görmeye alışık olduğumuz siyah saçlarına sonunda kıyarak gri renk kattı.
Merve Boluğur'un yeni imajı!
Merve Boluğur’un yeni imajı!

Merve Boluğur’un yeni imajı!

Yeni halinin fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Merve Boluğur’a takipçileri övgüler yağdırdı.
Merve Boluğur'un yeni imajı!
Merve Boluğur’un yeni imajı!
Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006-2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı’da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir.
Kolpa’nın Kadınım şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte oynamıştır. Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde de oynamıştır.Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney adlı dizide ise “Zeynep” karakterini canlandırmıştır.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. 2012-Mayıs ayı itibariyle Rexona markasının reklam yüzü olmuştur. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü olmuştur. Murat Dalkılıç’ın 2016’da çıkardığı Epik adlı albümündeki Boya Gitsin şarkısında eşiyle düet yapmıştır.

OKU ➤  Tanju Çolak gözaltına alındı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın