PAYLAŞ

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç boşanıyor mu? İlk açıklama geldi… İddialara göre Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç evliliğinde kriz çıktı. Duymayan Kalmasın’ın haberine göre, evliliklerinde 19 ayı geride bırakan çift evlerini ayırdı. İddialara göre Murat Dalkılıç 1 hafta önce evi terk etti ve otele yerleşti.

Merve Boluğur her fırsatta anne olmak istediğini dile getiriyor, Murat Dalkılıç ise ‘doğru zamanı eşim bilir’ diyordu.

Murat Dalkılıç bu haberler üzerine sosyal medya hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaştı.

Murat Dalkılıç bu haberler üzerine sosyal medya hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

Çok geç saatlere kadar çalıştım sabaha kadar o yüzden ancak uyandım, yazılanlara şaşırdık oldukça ve ancak cevap verebiliyorum. Evimdeyim, Merve de sette boşanmıyoruz! Sevgiler…

Murat Dalkılıç kimdir?

Sırrı Murat Dalkılıç (d. 7 Ağustos 1983), bilinen sahne adıyla sadece Murat Dalkılıç, Türk şarkıcı-şarkı yazarı ve oyuncu. İzmir’de doğdu ve üniversite öncesi eğitimini Aydın’da tamamladı. Başta basketbol odaklı bir kariyerin peşine düşmeyi hedeflerken daha sonradan fikir değiştirerek müzik odaklı bir kariyer yakalamayı amaçladı ve çeşitli küçük işletmelerde sahneye çıktı. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi görerek tamamladı.

2008’de “Kasaba” şarkısıyla çıkış yaptı ve 2010’da “La Fontaine”, “Külah” ve “Dönmem” gibi şarkılara yer verdiği ilk stüdyo albümü Merhaba’yı yayımladı. Ardından 2012’den başlayarak iki yıl aralıklarla Bir Güzellik Yap, Daha Derine ve Epik albümlerini piyasaya sürdü. Bu çalışmalara dahil edilen “Bir Güzellik Yap”, “Kader”, “Lüzumsuz Savaş”, “Bir Hayli”, “Neyleyim İstanbul’u” ve “Derine” gibi şarkılarla Türkiye’de çeşitli müzik listelerine girdi..

OKU ➤  Podyumların ünlü ismi mankenliği bırakıp köye yerleşti

Bugüne kadar iki Türkiye Video Müzik Ödülü ve bir Altın Kelebek Ödülü kazanan Murat Dalkılıç, müzikal kariyerinin yanı sıra 2014’te Söyle Söyleyebilirsen yarışmasını sundu ve Sil Baştan dizisinde oynadı. 2015’te oyuncu Merve Boluğur ile evlendi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın