PAYLAŞ

Melanie Trump hiçbir zaman Başkan’ın karısı olmayı istemedi. Donald Trump’ın ABD başkanı seçilmesinin ardından “First Lady” olan Melania Trump’ın aslında bu durumdan hiç memnun olmadığı iddia edildi.

Ayrıca hamileliği süresince Donald Trump’ın ona iyi davranmadığı, kilolu kalmasından korktuğu ve bu nedenle aralarında sanal bir anlaşma yaptıkları da öne sürüldü.

Melania Trump’ın hiçbir zaman başkanın karısı olmak istemediği iddia edildi.

Trump ailesine yakın kaynakların Vanity Fair’e aktardığına göre Melania Trump, dünyanın en güçlü kişisiyle evli olmasından dolayı spot ışıklarının altında olmaktan son derece rahatsız.

Dergiye konuşan bir kaynak, “O hiçbir zaman bunu istemedi ve first lady olmakla ilgilenmedi” dedi.

Kaynağa göre 47 yaşındaki First Lady, Donald Trump’ın başkanlık yarışına girmesine karşıydı ve kazanmasından korkuyordu.

Melania Trump’ın hiçbir zaman geleneksel first lady rolüne yatkınlığı olmadığını da söyleyen kaynak, “Geleneksel olarak bir first lady Beyaz Saray’a gelir. Yanında çalışanları olur. Onların çalışanları yok” açıklamasını yaptı. Melania Trump, oğlu Barron’un okulu nedeniyle henüz Washington’a taşınmadı.

Melania Trump’ın sözcüsü Stephanie Grisham,”Bayan Trump eşinin çabalarını her zaman destekleyici bir eş oldu” dedi.

First lady’ler ABD’de genelde sosyal projeler geliştiriyorlar. Örneğin Michelle Obama çocuk obezitesi, Laura Bush okur yazarlık ve kadın sağlığı, Hillary Clinton da sağlık hizmetleri konusunda çalışmalar yaptı.

Melania Trump ise siber saldırılarla mücadele konusuna yatkın olduğunu söylese de şimdiye kadar bununla ilgili herhangi bir plan açıklamadı.

OKU ➤  Arda Turan ile Aslıhan Doğan cephesinde yeni gelişme

Kaynakların verdiği bilgiye göre Melania Trump, 2005 yılında Donald Trump’la birlikte olmaya başlamasından altı ay sonra hamile kalınca, Donald Trump karısının artık model zayıflığında kalamayacağını düşünerek üzüldü. Melania Trump, şimdi 11 yaşında olan oğlu Barron’un doğumundan sonra hamilelik kilolarını hızla vermek için çok çalıştı.

Hatta doğumdan sonra her şeyin eskisi gibi olacağına dair Melania ve Donald Trump arasında sanal bir ‘anlaşma’ imzalandı.

Kaynağa göre Donald Trump, eşinin hamileliği süresince nazik bir baba adayı gibi davranmadı. Ona ne kapıları açtı, ne de “Nasılsın” diye sordu. Karısına, “Çocuk sahibi olmayı sen istedin” dedi.

Buna karşı Melania Trump’ın sözcüsü Grisham, “Donald Trump, eşinin hamileliği süresince oldukça destekleyici ve eşine karşı sıcaktı” yorumunu yaptı. ntv

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın