PAYLAŞ

Şamdan’ın sahibi Mehmet Tuna’nın cenazesi dün Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Edirnekapı Mezarlığı’nda defnedildi. İş ve sosyete dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı törende sanat camiasının vefasızlığı da dikkat çekti.

Etiler Şamdan’ın sahibi Mehmet Tuna’nın cenazesi dün Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Edirnekapı Mezarlığı’nda defnedildi. İlk eşi İlkay Tuna ve kızı Melda Tuna, ikinci eşi Şehnaz Tuna çocukları Mehmet ve Deniz cenazede taziyeleri kabul etti.

Mehmet Tuna’nın Galatasaray bayraklı tabutu gelince eşi Şehnaz Tuna oğlu Deniz’e tutunarak geldi. İş ve sosyete dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı törende sanat camiasının vefasızlığı da dikkat çekti. Sezen Aksu ve birçok ünlü sima çelenk gönderdi.

Adnan Polat, Cem Hakko, Metin Fadıllıoğlku, Ali Koç, Fikret Orman, Mehmet Ağar, Serdar Bilgili, Ali Kibar, Sedat Aloğlu, Jefi-Yasemin Kamhi, Selin İmer, Merve Boluğur gibi birçok ünlü sima katıldı.

Garo Mafyan kızı Deniz’e sarılarak teselli etti. Şehnaz Tuna, ‘O benim hayatımın ilk aşkı her şeyimdi’ diyerek tabutuna sarıldı. İlk eşi İlkay Tuna’da kızı Melda ile taziyeleri kabul etti.

OKU ➤  İstanbullular hafta sonu randevularınıza dikkat

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın