PAYLAŞ
mehmet günsür

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Mehmet Günsür, Asmalımescit’te görüntülendi. Gündür, para isteyen çiçekçiye 150 TL verdi

Önümüzdeki günlerde yeniden ekranlarda görmeye başlayacağımız Mehmet Günsür, önceki akşam Asmalımescit’teydi.

EKRANLARA DÖNÜYOR

Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaştığı “Fi Çi Pi” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Mehmet Günsür Asmalımescit’te bir mekandaydı.

GÖNLÜNDEN 150 TL KOPTU

Mekan çıkışı etrafı sokak çalgıcıları ve çiçekçilerle çevrilen ünlü oyuncu, “Gönlünden ne koparsa” diyerek para isteyen çiçekçiye “Gönlümden bu kadar koptu” deyip 150 TL verdi.

Yakışıklı oyuncu böyle görüntülendi;

mehmet günsür

mehmet günsür

MEHMET GÜNSÜR KİMDİR?

Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975’te İstanbul’da doğdu. Annesi Sibel Günsür, babası Teoman Günsür’dür. Tatar kökenlidir. Modern bale koreografı olan Zeynep Günsür adında ablası vardır. 4 yaşından itibaren yüzme, kayak, tenis. Hatta, profesyonel tenisçi oldu.İtalyan Lisesi’ni bitirdi. Ardından Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi ancak bu alanda hiç çalışmadı. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Çocuk yaşta kameralar önüne geçse de oyunculuk eğitimini 25 yaşından sonra almaya başladı. İlk kameralar önüne geçişi 7 yaşındayken rol aldığı “Sana” reklam filmi ile oldu. Daha sonra Coca Cola, Mavi Jeans, Hotiç gibi markalarda çalışıp reklam ve kataloglarda yer aldı. Mankenliğin oyunculuktan zor olduğunu söyleyen Günsür, Cansu Dere’den bu konuda ders aldığını açıkladı.
1988 yılında ilk kez profesyonel oyunculuğa adım atıp TRT’de yayınlanan “Geçmiş Zaman Mimozaları” adlı dizide rol aldı. Bu dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı ve evin küçük oğlu Sabih’i canlandırmıştı. Bir süre oyunculuğa ara verdi ve bu dönemde Roxy isimli mekanı işletti. Aynı zamanda “The Dawn” isimli müzik grubunda çalıyordu.
Oyuncu olarak ilk farkedildiği ve çıkış yaptığı film Ferzan Özpetek’in 1997 yılı yapımı “Hamam” oldu. Bu filmin ardından oyunculuk kariyerini geliştirmeye karar verdi.O filmden ötürü İtalya’dan bir tiyatro teklifi aldı. “Bent” diye 79’da yayılan gay akımını anlatan bir oyunda başrol oynaması teklif edildi. 1998 yılında 23 yaşında iken teklifi kabul ederek İtalyan tiyatrosuyla 4 sene turne yaptı.

OKU ➤  Nusret'e sosyal medyadan tepki yağdı

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın