PAYLAŞ

Marks & Spencer denim koleksiyonunda şaşırtan stiller kaliteyle buluşuyor

Stil ve kalitenin adresi Marks & Spencer’ın denim koleksiyonu, işlevleriyle fark oluşturan modeller sunuyor. Dikkat çekici kesimlerin hayatı kolaylaştıran çözümlerle buluştuğu denim koleksiyonunda her beğeniye uygun bir alternatif bulmak mümkün.

 

Sculpt & Lift Jean

Tek çatı altında sunduğu zengin koleksiyonlarıyla alışveriş deneyimini farklı kılan Marks & Spencer’ın denim modelleri arasında, iki yıldız ürün dikkat çekiyor: Kalça ve basenlere şekil vererek ince bir görünüm sağlayan “Sculpt & Lift Jean” ve tüm gün hareket edenlerin özlediği konforlu kalıbıyla bir adım öne çıkan “The Travel Jean”.

Sculpt & Lift Jean, akıllı dikiş ve kumaş teknolojisinin yanı sıra özel tasarlanmış arka ceplerinin de etkisiyle basen ve kalçalarda mükemmel görünüm sağlıyor. Marks & Spencer Kadın Denim Koleksiyonunda Sculpt & Lift’in yanı sıra kesimleri ve kalitesiyle dikkat çeken pek çok alternatif sunuluyor. Jegging, Super Skinny, Skinny, Straight Leg, Slim Leg, Slim Bootcut ve Relaxed Slim kalıpları ile sunulan denim koleksiyonu sayesinde, aradığınız tüm denim modellerine kalitesiyle kavuşacaksınız.

Erkek Denim Koleksiyonu’nun yıldız ürünü The Travel Jean, yenilikçi streç kumaşı ve yumuşak dokusuyla özellikle seyahatlerde ve gün boyu kullanımda mükemmel bir konfor ve rahatlık sunuyor. Erkek denim koleksiyonunda da çeşitliliğiyle dikkat çeken Marks & Spencer’da Regular, Skinny, Slim, Straight ve Tappered denim modelleri stilinden ve kalitesinden ödün vermeyen beylerin beğenisine sunuluyor.

OKU ➤  Türkan Şoray'da ciddi sağlık sorunu!

Marks & Spencer’in denim ürünlerinde kullanılan tescilli “Stay New Tech” teknolojisi her yıkamada denim kumaşın rengini korumasını sağlıyor. 130 yıllık deneyimini uzun süre ilk günkü gibi yeni kalacak kumaş teknolojilerine dönüştüren Marks & Spencer, “sürdürülebilir giyim”  vizyonuyla denim ürünlerin en büyük sorunu olan renk solmasına eşsiz bir çözüm sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın