PAYLAŞ

Makyajda bu sezon siyah, gri ve kahverengi tonlarının yerini pembe ruj, far ve allıklar alıyor. Yükselen pembe trendi, Hollywood yıldızlarına da ilham vermeyi başardı.

Makyajda pembe devrim!
Makyajda pembe devrim!

Makyajda pembe devrim! Makyajda bir klasik olan siyah, gri ve kahverengi tonlarının bu sezon iddialı bir rakibi var: pembe tonları. Özellikle davetlerde tercih edilen koyu renklerin yerini artık daha yumuşak tonlar, özellikle pembeler alıyor. Hollywood yıldızlarına ödül törenlerinde ilham veren pembe tonları; Bora Aksu, Oscar de la Renta, Delpozo ve Mark Fast gibi moda evlerinin podyumlarında da karşımıza çıkıyor.

Makyajda pembe devrim!
Makyajda pembe devrim!

Pembe farlarınız ile özgün stilinizi tamamlayacak lacivert veya mavi maskaralar, size enerjik, canlı ve cool bir görünüm veriyor. Ayrıca eyeliner tercihinizi pembeyle kontrast oluşturabilecek renklerden seçmek, gözlerinizi koyu renkler kadar ön plana çıkarıyor. Ten renginize uygun tonlarda Morhipo.com’da bulabileceğiniz Yves Saint Laurent, Dior, Lancome ve Clinique ürünleri, yeni pembe trendinin cesur temsilcilerini bekliyor.

Makyajda pembe devrim!
Makyajda pembe devrim!

2017 trendi pastel ve soft pembe dudaklar

Pembe 2017 dudak makyajı trendlerinden bir diğeri. Yine burada da daha soft ve koyu pembe renkler tercih ediliyor.

Daha çok genç kesime hitap edeceğe benzeyen bu kış trendi, ruhu genç olanlar için de vazgeçilmezler arasında yerini alabilir.

Dudak makyajı son adımı oluşturmaktadır. Rujlar, dudak kalemleri, dudak parlatıcıları ve türevleri iyi bir dudak makyajı için ideal ürünlerdir. Dudak kalemi tercihinizi rujunuzun rengi ile belirleyin. Rujun daha kalın rengine sahip olan dudak kalemleri, dudaklarınızı her zaman daha belirgin gösterecektir. Tabi ince bir çizgi çizmeye dikkat edin. Ardından meyve aromalı ve E vitaminli bir dudak parlatıcısı ile güzel bir makyajını da bitirmiş olursunuz.

OKU ➤  Yılmaz Ulusoy’un dost meclisi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın