PAYLAŞ

Magazin gündemine düşen bu ilişki bomba gibi patladı. Kimsenin inanası gelmedi. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Şimdi bakalım bu habere… 25 yıldır Elvin Beşikçioğlu ile evli olan ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun popçu Sıla ile yakınlaştığı iddia edildi.

Yeni Asır gazetesinden Kahraman Durak’ın haberine göre; ilişkilerini gizli tutmaya çalışan Sıla ve Erdal Beşikçioğlu son olarak Kadıköy’deki bir balıkçıda baş başa yemek yedi. Sıla ve Erdal Beşikçioğlu’nun basın danışmanları çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Her iki taraf da ‘İki ünlü ismin bir müzikal projesi için 2 ay önce görüştüğünü ancak aşk ilişkisinin söz konusu dahi olmadığını’ söyledi.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİMDİR, EVLİ Mİ?

Adı şarkıcı Sıla ile aşk dedikodularına karışan Erdal Beşikçioğlu’nun özel yaşamı, yaşı ve evli olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Erdal Beşikçioğlu kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında Ordu, Ünyeli bir memur baba ve Ankaralı Arnavut bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. Babası Vakıflar Bankası’nda müdürdü. Babasının tayinleri sebebiyle İlkokula Ankara’da başladı, sonra Kayseri ve İzmir’de devam etti.

Liseyi İzmir Özel Türk Koleji’nde okudu ve İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi’nde devam etti. Liseyi Ankara’da bitirdi. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı rahmetli İlhan Cavcav’ın yeğenidir.

1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında “William Guskill” ile yaratıcı drama üzerine workshop çalışmalarına katıldı.

OKU ➤  Nusret'in yaşı kaç?

1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatrolarında göreve başladı. 95-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdür vekili olarak görev aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görevine devam etti.

Sıla kimdir?

36 yaşındaki Sıla, 1980 yılında Denizli’nin Acıpayam ilçesinde dünyaya geldi. İlk okulu Denizli’de okuyan sanatçı, ortaokul ve lise öğrenimi için İzmir’deki anneannesinin yanına yerleşti. İstanbul Üniversitesi Fransızca bölümündeki 1 yıldan sonra Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümüne geçti. Afyon Caz Festivali’nde Neşet Ruacan, Nedim Ruacan ve Nezih Yeşilnil’den oluşan caz orkestrasında solist olarak görev aldı.Başarılı müzisyen ünlü olmadan önce Kenan Doğulu’nun 7 yıl vokalistliğini yaptı. Sıla’nın besteleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi isimler yorumladı. Sanatçı, Sezen Aksu ile bir dizi şarkısı için yaptığı düetten sonra sesini geniş kitlelere duyurmuş oldu. Sanat hayatı boyunca toplamda 6 albüm yapan müzisyenin, farklı dallarda 50 tane ödülü var.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın