PAYLAŞ

Magazin gündemi

Magazin gündemi… Ebru Şallı’dan sezon alışverişi…

Manken Ebru Şallı, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde bulunan bir firmanın düzenlediği imza gününde sevenleriyle buluştu.

Kısa bir söyleyişi sonrası sevenlerine tek tek imza dağıtan Ebru Şallı, yaklaşık üç saat süren imza günü sonrası kendine AVM’de alışveriş yaparak ödüllendirdi.

Şallı, AVM’de neredeyse tüm mağazaları dolaşıp yaptığı sezon alışverişi turunun ardından Masa Restaurant’ta geçerek yorgunluk kahvesi içti.

Magazin gündemi… Rafet El Roman: Kafamda hep bir kadın vardı…

Star TV’de yayınlanan ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ne bu hafta Rafet El Roman konuk oldu. Ceren Kalpakarslan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan ünlü şarkıcı, Avşar kızına samimi itiraflarda bulundu.

Şarkıcı Rafet El Roman, sunucu Hülya Avşar’ın “Kadınlar senin için ne ifade ediyor?” sorusuna, “Benim kafamda hep bir kadın vardı. Bana ilk aşk acısı çektiren de oydu” yanıtını verdi.

Avşar kızının “Sen benim sevgilim olsan sana hayatta güvenmezdim” sözleri üzerine ikili kahkahalara boğuldu.

Rafet El Roman’ın konuk olduğu ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin yeni bölümü, 24 Mart Cuma günü star TV’de ekranlara gelecek.

Magazin gündemi… Erol-Emel Evgin çiftinin el ele alışveriş turu…

Türk pop müziğinin duayen isimlerinden Erol Evgin, önceki gün eşi Emel Evgin ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.

El ele mağazaları dolaşan Erol-Emel Evgin çiftinin mutlu ve huzurlu halleri dikkatlerden kaçmadı.

Son olarak Erol Evgin’in Sıla ile yaptığı düet oldukça beğenilmişti. Usta isim, “Sıla gerçekten çok özel bir ses ve çok özel bir insan. Güzel bir çalışma yaptık, beğenilmesi, ilgi görmesi ve olumlu geri dönüşler almamızda bizi ayrıca çok mutlu etti.” açıklamasında bulundu.

OKU ➤  Ne olacak bunların hali?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın