PAYLAŞ

Kurtlar Vadisi’nden Ramazan programına… Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki ‘Savcı’ rolüyle özellikle Ortadoğu’da büyük hayran kitlesine sahip olan Çiğdem Batur, Ürdün’de sevenleriyle buluştu.

Dört gün boyunca Ürdün’de kalan ve programlara katılan oyuncuya, konuk olduğu Nart TV’nin yöneticileri tarafından teklif geldi.

Ramazan ayında program sunması istenen oyuncu, mayısta ülkeye giderek çekimlere başlayacak.

ÜRDÜN’DEN LONDRA’YA…

Bir ay Ürdün’de kalacak olan Batur’a, ikinci teklif ise bir dönem tüm dünyada fenomen olan ‘Bonanza’ dizisinin yönetmeni Muhittin Kandur’dan (Mohy Wuandour) geldi.

Yönetmen, yeni projesinde oyuncuyu düşündüğünü söyleyerek, 10 Nisan’da İngiltere’nin başkenti Londra’da buluşmak için randevu verdi.

Çiğdem Batur, Londra’ya gidip detayları konuşacak.

Ayşe Çiğdem Batur kimdir? Çiğdem Batur kimdir?

Ayşe Çiğdem Batur (d. 13 Temmuz 1982, Düzce, Türkiye), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi – Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı.

Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi – tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

2004 yılında ART televizyonunda “Alışveriş Çantası” adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT’de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu.

OKU ➤  Sezen Aksu'dan Radikal Karar! Hepsini Kapattı

Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın