PAYLAŞ

Küçükken çirkin kurbağa yavrusuydu şimdi korku filmi gibi olay yaşıyor

Çocukken ailesi ve çevresindekilerin kendisini “Çirkin kız” diye sevdiklerini söyleyen Tuvana Türkay, “Güzelsin dedikleri zaman çok utanıyorum” dedi

Tuvana Türkay, Youtube’da canlı yayınlanan ‘Hadi Be’ programına konuk oldu. Annesinin ve çevresindekilerin kendisini çocukluğundan bu yana nazar değmesin diye “Çirkin kız” diye sevdiklerini anlatan oyuncu, “Şimdilerde bana ‘Güzelsin’ dediklerinde çok utanıyorum” dedi.

Geçmiş yıllarda kendisini takip eden ve bunu sosyal medyada lanse eden birisiyle başının dertte olduğunu anlatan oyuncu, “Ev adresimi bulup, beni sürekli takip ediyordu. Neredeyim, kiminle görüşüyorum, hepsini yazıyordu. Çok korktum ama tepki veremedim. Toplumun dışladığı sapkın insanlara iyilik yaparsanız, onların düzeleceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Ortaokul arkadaşı Aras Bulut İynemli’yle bir de anısını paylaşan Türkay, “Kızlar ona sürekli mektup yazardı. Ben de ‘Kim bu Aras’ diye sorardım. O zamanlar erkek gibi kızdım. Kimseye bir şey yazamadım. Lisede de beğenilen biri değildim” ifadesini kullandı.

OKU ➤  ‘Aşk Listesi’ 22 Şubat'ta Gayrettepe Kats Sahne’de

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın