PAYLAŞ

Komiser Mesut’un kızı olay çıkardı! Komiser Mesut’un kızı ortalığı karıştırdı! 12 yıldır Arka Sokaklar ile ekranda olan oyuncu Şevket Çoruh, dizide bir oğlu olan Komiser Mesut rolü ile izleyici karşısına çıkıyor.

Komiser Mesut’un kızı olay çıkardı! Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve şu sıralar vaktinin çoğunu ‘Baba Sahne’ye ayıran Şevket Çoruh gerçek hayatta ise bir kız babası.

Komiser Mesut’un kızı olay çıkardı! 1973 doğumlu olan oyuncu 1993 yılında kendisi gibi oyuncu olan Günay Karacaoğlu ile nikah masasına oturdu.

Çiftin 1997 yılında Gülenay ismini verdikleri bir de kızları oldu.

Ancak mutluluk uzun sürmedi; Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu ani bir kararla boşandı.

Gülenay şimdi 20 yaşında bir üniversite öğrencisi…

Anne babasına rağmen kameralardan uzak duran üniversite öğrencisi Gülenay sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor!

Öyle ki, genç kızın adına açılan fan sayfaları bile var…

Arka Sokaklar, Kanal D’de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D’de yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal D’de yayınlanmaktadır.

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film’dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır.

Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet müdürü Rıza Baba olur.

OKU ➤  Ünlü Çift Anlaşarak Ayrıldı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın