Kolonya Cumhuriyeti ilk üç günde ne kadar izlendi?

BKM'nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti 21 Nisan'da vizyona girmişti.

PAYLAŞ

BKM’nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti 21 Nisan’da vizyona girmişti.

BKM’nin yapımcılığını yaptığı Kolonya Cumhuriyeti; Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez’in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.

İlk üç gününde ne kadar izlendi?
21 Nisan’da vizyona giren giren BKM’nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti BoxOffice Türkiye verilerine göre ilk üç gününde 208.021 izlenme sayısına ulaştı.

 

BÜŞRA PEKİN NASIL 10 KİLO VERDİ?

BKM Mutfak oyuncularından Büşra Pekin’in 10 kilo verip gayet fit bir görünüme ulaşması ise gözlerden kaçmadı ve hangi diyeti yaptığı merak konusu oldu. Şeyda Coşkun eşliğinde 1 ayda 6 kilo veren Büşra Pekin, düzenli spor yaparak tuz, şeker ve hamur işinden uzak durdu. Günde en az bir saat yürüyüş yaptı ve hiç sporunu aksatmadı.

ÇAĞLAR ÇORUMLU VE EŞOFMANLI ŞEVKET HOCA

Çağlar Çorumlu ise Güldür Güldür’de Eşofmanlı Şevket Hoca karakteriyle izleyenlerin kalbinde taht kurdu. Skeçlerinde devamlı eski sevgilisi Ayten’den bahseden Şevket Hoca, kendisine sorulan ilginç sorulara verdiği cevaplarla da herkesi güldürmeyi başardı.

KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİNİN KONUSU;

Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya’ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya’da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karışacaktır.

OKU ➤  Ülker reklamını hazırlayan Cem Batu istifa etti

BKM’nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez’in de ilk uzun metraj sinema filmi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın