PAYLAŞ
kısmetse olur

Kısmetse Olur‘ yarışmasının 367’inci bölüm fragmanında damat adayı Ünal, kalbini tutarak bir anda fenalaşıyor ve acilen hastaneye kaldırılıyor.

Kanal D’de ekranlara gelen ve zaman zaman skandalları ile gündeme gelen ‘Kısmetse Olur’da kalp krizi paniği yaşanıyor.

BİR ANDA KALBİNİ TUTUYOR

Yarışmada Gözde’ye aşkını ilan eden fakat karşılık alamayan damat adayı Ünal, arkadaşı Onur’la konuşurken bir anda kalbini tutuyor.

“KALBİM AĞRIYOR”

“Kalbim ağrıyor” diyen Ünal, fenalaşıp yere yığılıyor. Büyük paniğin yaşandığı yeni bölümde, Ünal’ın durumuna ilişkin bir açıklama yapılmadı.

ÜNAL KİMDİR?

Kısmetse Olur evinin yeni damat adaylarından olan Ünal Taylı, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şık giyim tarzıyla dikkat çeken Ünal Taylı, “İtalyan Kesim Türk Erkeği” sloganıyla yola çıkarak hazırladığı kendi tasarımı olan kıyafetleri piyasaya sürmüş ve kendi adını taşıyan bir erkek giyim mağazası açmıştır. Aynı zamanda ünlü isimlere de stil danışmanlığı yapan damat adayı, sosyal medya hesabı üzerinden ünlü isimlerle çektirdiği fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Evdeki adayların bazılarını programdan önce de tanıyan Ünal Taylı, özellikle Gökhan Sara ile yakın arkadaş. Instagram hesabında Ünal Taylı ve Gökhan Sara’nın birlikte çekilmiş birçok fotoğrafı bulunuyor.

OKU ➤  Filmin Tek Kadın Oyuncusu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın