PAYLAŞ

Kısmetse Olur’da dün kim elendi? Kısmetse Olur’un dün yayımlanan haftanın finali bölümünde bir ilk yaşandı.

Damat adaylarından biri kendi isteğiyle programdan elenmek istedi.

Haftalar sonra içlerini döken Aycan ve Onur aşkı yeniden alevlendi. Kısmetse Olur eleme adaylarından birinin Onur olması tüm adayları göz yaşına boğdu. Onur’un gideceğinin kesinleştiği anlarda ise büyük bir sürpriz oldu. Peki, Kısmetse Olur’da kim elendi?

Kısmetse Olur yarışmasında dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Yarışmanın eleme akşamının sonuna gelindiğinde daha önce eşine rastlanmamış bir olay oldu. Kısmetse Olur’da kim elendi sorusunun cevabı aranırken, bir yarışmacı izleyenleri şoke eden bir karara imza attı.

Peki Kısmetse Olur’da dün akşam kim elendi? İşte yarışmanın son bölümünde yaşananlar ve kim elendi sorusunun cevabı…

Kısmetse Olur’un dün yayımlanan haftanın finali bölümünde şok eden gelişmeler üst üste yaşandı. Haftalar sonra haftanın finalinde duygularını açığa vuran Onur ve Aycan cephesinde sesler yükseldi ve ikili arasında sürpriz bir gelişme yaşandı! Herkesi duygulandıran iki sevgilinin konuşması Onur ve Aycan aşkını yeniden alevlendirdi.

Ancak Kısmetse Olur eleme oylamasında çift kötü bir sürpriz yaşadı. Damat adayları arasından Onur eleme potasına kaldı, herkes onun gideceğini beklerken şaşırtıcı bir gelişme oldu. Adaylardan biri Onur’un yerine elenmek istedi. Peki, Kısmetse Olur’da dün kim elendi?

Ekranlarda ikinci sezonunu sürdüren Kısmetse Olur’un 26 Mart tarihli bölümünde bir ilk yaşandı. Onur ve Aycan’ın tam kavuşacakken ayrılmasını istemeyen evin en büyük damat adayı Tankut, “abilik” yaparak yarışmadan elenmek istediğini belirtti. Diğer adaylar kendisine engel olmak istese de Kısmetse Olur 26 Mart’ta programa veda eden kişi Tankut oldu.

OKU ➤  Fulden Uras'ın acı günü

Yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmak istediğini belirterek Onur’un yerine eve veda eden Tankut, yarışmanın tarihinde bir ilki gerçekleştirdi.

KISMETSE OLUR’DA GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?

Yarışmaya yeniden katılma kararı alan Melis ile Altuğ’un elenme adayları arasında yer aldığı haftada birinci seçilen isimler Adnan ve Didem ikilisi oldu. Çiftin arasında yapılan oylamada daha yüksek oy alan adayın evini koruma altına alacağının açıklanmasının ardından Melis ve Altuğ’un kaderi, Ad-Did ikilisinin oylamasına kaldı. Didem’in birinci seçilmesiyle birlikte yarışmaya veda eden kişi Altuğ olurken damat adayını teselli eden Seda Akgül, “Sen hazır olduğunda aşk sana gelir” diyerek üzülmemesi gerektiğini ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın