Kısmetse Olur 420. bölüm fragmanı izle: Kanal D canlı izle

Kısmetse Olur 420. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan'ın Onur ve Melis'e yaptığı sürpriz buzları eritiyor.

PAYLAŞ

Kısmetse Olur 420. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan’ın Onur ve Melis’e yaptığı sürpriz buzları eritiyor.

Kanal D’nin sevilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 420. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan’ın bir süredir Onur ve Melis’la arası açıktı. Bu bölümde Adnan büyük bir sürpriz yaparak Onur ve Melis’e arasını düzeltiyor.

KISMETSE OLUR 420. BÖLÜM FRAGMANI

Adnan’dan Melis ve Onur’a sürpriz bir hamle geliyor. Önceki bölümde yüzleşen ve dostluklarıyla sınanan adaylar, Adnan’ın hamlesi ile küllerinden doğacak mı? Adnan, neden Onur ve Aycan çifti ile Melis’ten özür diledi? Kısmetse Olur evindeki kaos sona mı eriyor?

Öte yandan İlkay’la olan ilişkisinde son zamanlarda sürekli aile sorunu yaşayan Melis, ilkay’dan ayrılmak istediğini söylüyor. İlkay’ın ailesinin Melis’i istemediğini düşünene ve sürekli bu konuda İlkay’ın üzerine giden Melis, sonunda duruma tepkisini koyuyor.

Kısmetse Olur 420. bölümünü saat tam 12.30’da izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

OKU ➤  Adriana Lima: Türkiye'de olmaktan mutluyuz

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın