PAYLAŞ
Kırmızı Halının Kraliçesi Sokaklarda

Sinemanın iddialı oyuncuları, her zamankinden çok farklı görünümlere büründükleri rolleri daha çok seviyorlar. Bunlara yeni bir halka daha eklendi.

Hollywood’un günümüzdeki en güzel kadın oyuncularından biri olarak kabul edilen Blake Lively, yeni filmi The Rhythm Section için tanınmayacak kadar değişti.

30 yaşındaki oyuncu, yeni filminin çekimleri için İrlanda’nın Dublin kentinde bulunuyor. Önceki gün filmin dış sahnelerinden birinin çekimi yapıldı.

Güzel oyuncu; Reed Morano’nun yönetmenliğini üstlendiği filmde, ailesini esrarengiz bir uçak kazasında kaybettikten sonra hayatının geri kalanını bunun gerçek sebeplerini bulmaya adayan Stephanie Patrick karakterini canladırıyor.

Blake Lively, filmin bazı sahneleri için bir evsiz kılığına büründü. Çekim arasında rolünün gerektirdiği kıyafetle sokakta gezinen ünlü oyuncuyu o haliyle hiç kimse tanıyamadı.

Kırmızı Halının Kraliçesi Sokaklarda

İngiliz gerilim yazarı Mark Burnell’ın dört romandan oluşan Stephanie Patrick serisinden uyarlanan filmde Blake Lively’ye Jude Law ve Nasser Memarzia’nın da aralarında bulunduğu bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Gossip Girl adlı diziyle şöhreti yakalayan Blake Lively, ünlü oyuncu Ryan Reyolds ile evli ve iki kız çocuğu bulunuyor.

Kırmızı Halının Kraliçesi Sokaklarda

OKU ➤  Türkan Şoray'ı şöhret yapan adam öldü

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın