PAYLAŞ
Kıraç Antalyalılarla buluştu
ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE BU YIL 18’İNCİSİ DÜZENLENEN TARIM VE SERACILIK FESTİVALİ ETKİNLİKLERİNDE SANATÇI KIRAÇ KONSER VERDİ.

Festivali etkinlikleri kapsamında sanatçı Kıraç konser verdi.

Kıraç Antalyalılarla buluştu.Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde sanatçı Kıraç konser verdi.
Ünlü sanatçı Kıraç, Kumluca’da bu yıl 18’incisi gerçekleştirilen Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde, Karatepe Stadyumunda konser verdi. Konser öncesi sahne alan şovmen Ersin, yaklaşık bir saat boyunca stadı dolduran vatandaşları eğlendirdi.

Plaket verildi

Sanatçı Kıraç’tan önce stadı dolduran vatandaşlara konuşan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, bu yıl 18’incisini düzenledikleri Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinin güzelliklerle devam ettiğini söyledi. Konuşmanın ardından Kumluca Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Sevindi ve Finike Cumhuriyet Başsavcısı Koray Keskin tarafından festival tertip komitesi üyelerine ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından ise Kıraç konserinin sponsorları iş adamlarına plaket verildi.

Daha sonra stadyumu dolduran hayranlarının tezahüratlarıyla sahneye çıkan sanatçı Kıraç, yaklaşık iki saat süreyle seslendirdiği eserleriyle dinlemeye gelen hayranlarını coşturdu. Zaman zaman şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren sanatçı Kıraç’a konser sonunda Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından Yörük kültürünün simgesi poşu bağlandı ve domates ikram edildi.

Yanında domates götürmek istedi

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın elinden domateslerin tadına bakan Sanatçı Kıraç, domateslerin tadının çok güzel olduğunu belirterek, Kumluca’da ayrılırken yanında domates götürmek istediğini söyledi.

OKU ➤  İsrafil Köse'nin öldüğü kazanın bilirkişi raporu mahkemeye sunuldu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın