PAYLAŞ

Kim Kardashian, taşıyıcı anne arıyor! İkinci hamileliğinde sıkıntılı günler geçiren Kim Kardashian doktorların “Üçüncü kez hamile kalırsan ölürsün” uyarısı sonrası üçüncü çocuğu için taşıyıcı anne arayışına başladı.

Son günlerde Keeping Up With the Kardashians adlı programda sansasyon yaratacak açıklamalar yapan Kim Kardashian, programın üçüncü bölüm tanıtımında üçüncü çocuğu istediğini belirtmişti. Aslında bu onun ilk kez yaptığı bir açıklama değildi. İkinci hamileliğinde sıkıntılı günler geçiren Kim Kardashian doktorların “Üçüncü kez hamile kalırsan ölürsün” uyarısı sonrası üçüncü çocuğu için taşıyıcı anne arayışına başladı.

HAMİLE KALMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Kısa bir süre önce de hamile kalmak istediğini dile getirmişti. Onun bu kararı sonrası haliyle Kardashian’ın sağlık durumu da gündeme getirdi.

DOKTORLARI “ÖLEBİLİRSİN” DEDİ

Takip edenler bilirler; Kim Kardashian ikinci çocuğuna hamileyken pek çok sorun yaşamış, hatta üçüncüyü doğuramayacağı konusunda haberler çıkmıştı. Öyle ki doktorları ölüm tehlikesi olduğunu dahi söylemişti.

TAŞIYICI ANNE ARIYOR

Her şeye rağmen doktorlarına aldırış etmeden “North’a ve Saint’e bir kardeş vermek istiyorum” diye açıklamalar yapan Kardashian, yaklaşık dört ay önce, yakın çevresine taşıyıcı anne aradığını söylemiş, bunun üzerine pek çok talep almıştı.

Taşıyıcı anne olmak isteyenlerden biri de oyuncu ve model Chrissy Teigen’dı. Teigen “Kim’in taşıyıcı annesi olmak için bir saniye bile düşünmem” açıklamasında bulunmuştu.

Bu konu şimdi yeniden gündemde ve West çifti ciddi ciddi taşıyıcı anne arayışına girmiş.

OKU ➤  Yıldız Tilbe'den Acun'un "Neden seni seçsin?" sorusuna efsane cevap!

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın