PAYLAŞ

Yedi yıl önce evlendiği eşi Selim Sarı ile New York’ta yaşama kararı alan oyuncu Didem Uzel, şu günlerde İstanbul özlemini gideriyor.

Yakın arkadaşları Pınar Altuğ Atacan’ın evinde kalan Sarı çiftinin geçtiğimiz kasımda dünyaya gelen bebekleri de maşallah nur topu gibi.

Pınar Altuğ bu sevimli tosuncukla bu sabah instagramda bir fotoğrafını paylaştı ve altına #AnneUykudaAslanlaTeyzeKeyifte etiketini ekleyerek yayınladı.

Bu paylaşım büyük beğeni aldı.

Bu arada hatırlatalım, Didem Uzel, hamileliğinin 33. haftasında Orlando’da yakın arkadaşı Pınar Altuğ Atacan ile çekildiği bikinili bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşınca, takipçilerinden tepki almıştı.

Pınar Altuğ Atacan kimdir?

Pınar Altuğ Atacan 2 Eylül 1974 İstanbul doğumlu, Türk oyuncu, sunucu ve eski manken. Saint Benoît Fransız Lisesi’nde okudu. Lisedeyken mankenlik yapmaya başladı. 1994 yılında Miss Turkey seçilen Altuğ, 1997 senesinde girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünündeki eğitimini yarıda bıraktı.

Kariyeri
1995 yılında televizyon hayatı başladı. 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. 1999’da Pınar’ın Yemek Zevki adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti.

2000 yılında Kurt Kapanı adlı dizide rol almaya başladı. Ardından Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Misafir ve İlk Aşkım dizilerinde de rol aldı.

2003 yılında Pınar’ın Mutfağından adlı yemek kitabını çıkarttı. 2004 ile 2006 yılları arasında Türkiye’nin Yıldızları programını sundu.

OKU ➤  Ece Erken'den Aşık İddialarına Cevap

2010’da ise Çocuklar Duymasın’ın yeni versiyonunda rol almıştır.

Kişisel yaşamı
2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlendi ve olaylı şekilde boşandı. 2008 yılından beri Yağmur Atacan ile evlidir. 27 Ocak 2009 tarihinde Su adını verdikleri kızları oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın