Kerimcan Durmaz: Ailede tek erkek benim!

Kerimcan Durmaz: Ailede tek erkek benim! Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz olacak.

PAYLAŞ

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz olacak.

Kerimcan Durmaz: Ailede tek erkek benim! Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu ünlü DJ Kerimcan Durmaz olacak. Durmaz, Avşar kızına samimi itiraflarda bulunarak nasıl aldatıldığını, ailesinin arkasında durduğunu anlatacak.

‘Bir Hülya Avşar Sohbetinin” bu haftaki konuğu ünlü DJ Kerimcan Durmaz olacak. Durmaz, ailesinin her zaman arkasında durduğunu ve ailedeki tek erkeğin kendisi olduğunu söyledi.

KERİMCAN DURMAZ: AİLEM BENİM EN BÜYÜK DESTEKÇİM

Kerimcan Durmaz, Avşar kızına ailesinin en büyük destekçisi olduğunu ve herkesi karşılarına aldığını söyledi.

“İNSANLARIN BİRBİRİNE BAKIŞININ İĞRENÇ BİR ŞEY OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Hülya Avşar, “İnsanların insanlara bakış açısı hakkında ne düşünüyorsun” diye sordu, Kerimcan Durmaz ise “İğrenç bir şey olduğunu düşünüyorum” diyerek net bir cevap verdi.

Hülya Avşar bu haftaki programında Kerimcan Durmaz’ı soruları ile oldukça terletecek. Dj Kerimcan Durmaz, yaşadığı hayatı hep sınırında ve bilincinde olduğunu söyledi. Ailesinin her zaman kendisine destek olduğunu söyleyen Durmaz, başarılarının gerektiği değeri görememesini de eleştirdi.

Bu hafta da renkli sohbetleri ve zor soruları ile Bir Hülya Avşar Sohbet’ini izlerken keyif alacaksınız. ‘Bir Hülya Avşar sohbeti’ yarın Star Tv’de.

BİR HÜLYA AVŞAR SOHBETİ’NİN 5.BÖLÜMDEKİ KONUĞU RAFET EL ROMAN OLMUŞTU!

Star TV’de ekrana gelen “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin geçen haftaki konuğu ünlü şarkıcı Rafet El Roman oldu. Hülya Avşar, programda Rafet El Roman’a öyle bir söz söyledi ki, o sözler programa adeta damga vurdu.

OKU ➤  Beni Orta Doğu’ya açın!

Avşar kızı, Roman’a ‘Arsız bir gözün olduğunu düşünüyorum, sen kadın seviyorsun gibime geliyor. Benim sevgilim olsan sana güvenmezdim’ diyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın