PAYLAŞ

54 yıldır sahnede olan Ajda Pekkan, vakıf kurmaya hazırlanıyor. Süperstar, “Kendini tek başına yaratmış bir insanım, bu yüzden adımın hak ettiği şekilde devam etmesini istiyorum” dedi.

Ajda Pekkan, Kıbrıs Merit Park Royal’de sevenleriyle buluştu. Sahneye Nur Yerlitaş imzalı elbiseyle çıkan sanatçı, “Özellikle pamuk şekerini andıran bu pembe kıyafeti seçtim” dedi. Kendi adını taşıyan bir vakıf kuracağını belirten Süperstar, “Her zaman sanatımla ve prensiplerimle var oldum. 17 yaşımdan beri çalışıyorum. Ajda Pekkan’ı yaşatmak istiyorum çünkü önemli bir isim. Kendini tek başına yaratmış bir insanım. Adımın hak ettiği şekilde devam etmesini istiyorum” açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Arif V 216’ya şarkılarıyla katkıda bulunan Pekkan, yönetmene ve Ozan Güven’e övgüler yağdırdı. “Cem Bey’in zaten hayranıyım. Hem oyuncu hem de insan olarak kendisini ve Ozan’ı (Güven) seviyorum. Onları yakından tanıdığım için çok mutluyum. Arkadaşları Ajda oldum. Ozan, yıllardır bana hayran bir robotu canlandıracak. Filmi izlemek için sabırsızlanıyorum”
şeklinde konuştu.

OKU ➤  Hande-Seren barıştı! Demet'in tepkisi ne olacak?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın