PAYLAŞ

Kenan Işık’ın namını oğlu yürütecek

Kenan Işık’ın namını oğlu yürütecek… Kenan Işık’ın üniversiteli oğlu, Show TV’nin yeni yarışmasında yarışmacı oldu

Türk televizyon tarihinin en unutulmaz yarışma programı sunucuları arasında yer alan usta tiyatrocu Kenan Işık, uzun süredir komada…

Sevenleri tedavisi evinde süren sanatçının bir an önce uyanması için dua ediyor. Bu arada Işık ailesinden sürpriz isim de TV dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Usta tiyatrocunun üniversite öğrencisi oğlu Mehmet Işık, Show TV’nin Ali Sunal’ın sunacağı “Bir Sorun mu Var?” yarışmasında görev alacak.

BÜYÜK ÖDÜL 500 BİN TL

Televizyonun en farklı bilgi yarışması olma iddiası ve sıradışı formatı ile merak uyandıran programın yarışmacıları ile de dikkat çekiyor.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” 06 Nisan Perşembe akşamı Show TV’de başlıyor.

Yarışmada Kenan Işık’ın oğlu Mehmet Işık da yarışacak.

Yarışmacılara karşı yarışanlar ekibinde yer alan Bilgi üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat öğrencisi Mehmet Işık, programdaki başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor.

Yarışmacının 500.000 TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek!

Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak.

Final heyecanında ise tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.

BİRSEN ALTUNTAŞ birsenaltuntas76@gmail.com

KENAN IŞIK’IN SON DURUMU NASIL?

İki sene önce 21 Mart’ta gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek düşen ve kafasına aldığı darbe sonrasında komaya giren Kenan Işık’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya’ya bir kliniğe götürülen Kenan Işık’ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.

OKU ➤  Sinan Akçıl: Yanlış anlaşılmışım!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın